Güvenilir bir online ziyaretçi sayacı var mı..

Kodla Büyü

coolbilgisayarci

Aktif Üye
Değerli arkadaşlar okul siteme ücretsiz ve online bir ziyaretçi sayacı eklemiştim aylardır sorunsuz kullanıyordum, son 2 gündür sitem açılınca açılır pencere engellendi diye bir uyarı çıkıyor aşağıda engeli kaldırınca yeni sekmede arkadaşlık sitesi açılıyor bende kaldırdım şimdi, bu noktada güvendiğiniz bir adres var mı yardımcı olursanız sevinrim..

Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden ötürü, ucretsizsayac.com'u kullandım üstünde kendi sitesinin reklam linki var ama yinede günlük ve genel ziyaretçi istatistiği vermesi güzel oldu, tekrar hepinize teşekkürler..Bu arada sitem google'da 2 aydan uzun süre geçmesine rağmen 2.sayfada ortalarda çıkıyor, bi türlü ilk sayfaya çıkmadı bakalım kaç yıl sonra ilk sıralarda görücez.. :)

Kodunuzu burdan oluşturun sitenizde <head> tagından hemen sonra yerleştirin. Cms sitelerde header sayfasında bir yere kopyalayın güle güle kullanın
Kullanımı basittir tamamen jquery desteklidir html sayfalarınızda da çalışır.
sitenizde index sayfasının içindeki <head></head> tagları arasında kullanmalısınız
Kod oluşturmak için

http://aydinacar.net/?sayfa=72

Şöyle bir sayaç PHP kodu var Online olanlarıda gösteriyor. Denedim gayet iyi çalışıyor. Ayrıca küçük bir yönetim panelide bulunmakta

Ekli dosyalar

• Sayac.rar
    23.4 KB · Görüntüleme: 46
Geri