GÜNLÜK PLAN KALDIRILDI MI?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.. Ben aday öğretmenim.. Bildiğiniz gibi performans değerlendirme getirdiler. Yıllık planım hazır ama günlük plan yok. Kimse de yap demedi. Bazıları zaten yonetmeliklerden kaldırıldı diyor. Emin değilim. Özellikle tecrübeli branşdaşlarımdan cevap bekliyorum. Günlük plan şu anda zorunlu mu? Yonetmeliklerde var mı? cevap verirseniz çok sevinirim :)

Derslerin planlı yapılması gerekir, kılavuz kitabı olmayan derslerde günlik plan yapmanız gerekir. 5. ve 6 sınıf bilişimde kılavuz kitap yoktur.

erakcora' Alıntı:
Derslerin planlı yapılması gerekir, kılavuz kitabı olmayan derslerde günlik plan yapmanız gerekir. 5. ve 6 sınıf bilişimde kılavuz kitap yoktur.
Peki hocam müdürün imzasi şart mi. ben şimdi hazırlasam hepsini müdür imzalamayabilir. Müdürün imzasi olmasa da olur mu

Müdürün imzası olmadan olmaz;
* ya hiç çaktırmayacaksın müdürün imzasını taklit edip sen atacaksın
* ya da müdüre hocam benim günlükler var size imzalatmayı unutmuşum deyip imzalatacaksın

rmntklz' Alıntı:
Müdürün imzası olmadan olmaz;
* ya hiç çaktırmayacaksın müdürün imzasını taklit edip sen atacaksın
* ya da müdüre hocam benim günlükler var size imzalatmayı unutmuşum deyip imzalatacaksın
Son bir sorum daha olacak hocam.. Mesela mayıs ve haziran ayının günlük planlarinı günlük planlarını topluca müdüre mi imza attırıyoruz yoksa hafta hafta müdürün yanına gidip imza mi attırıyoruz ?

hocam topluca imzalatırsın. ben imzalatmadım bilgisayarımda duruyor. çokda luzum yok ama sıkıntı çıkmasın die hazır bulunduruyorum.

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim. Allah razı olsun

Günlük planlarını her gün kontrol edip imzalamak onun görevi.Sorun çıkmaz merak etme.
Toplu halde tarihlerine dikkat ederek çıktısını al.İmzalat.Bir daha da haftalık imzalat.

hocam elinde varsa günlük plan paylaşır mısın? bende hiç yapmadım tüm yılın kini nasıl tammalıcam bilmiyom :S

Geri