Güneş Gözlüğü Tavsiyesi Sizce Hangisi?

Kodla Büyü
sağlık açısından etkili olacağını zannetmiyorum. 60 tl'lik gözlükten çok birşey beklememek gerek bence. rayban öneririm...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
sağlık açısından etkili olacağını zannetmiyorum. 60 tl'lik gözlükten çok birşey beklememek gerek bence. rayban öneririm...

Hocam bilmediğim için soruyorum rayban baktım 200 ün üzerinde bu da Çin işi değil mi?

ogretmenokan' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:

Hocam bilmediğim için soruyorum rayban baktım 200 ün üzerinde bu da Çin işi değil mi?
rayban italyan markası. 250-500 arası değişiyor fiyatları

ne kadar para okadar kalite uv filtresi + cam gözü bozabilir değermi acaba

Hocam gözlük önemli bir konu
aşağıdaki kriterlere göre al
1. Ultraviyole testi - mor ötesi ışınları testi
2. UVA ve UVB blokaj derecelerine bakılmalı, % 99’un üzerinde UV blokajı 
3. Polarize camlar - yansıma testi
4. Yukarıdan aşağı doğru açılan renk
5. Gri renk
6. Sertifika
7. Kalite belgesi
8. Mor ötesi tescili
9. Garanti belgesi fatura
10. Orjinal kap ve bez

150 ve altı fiyatlarda kaliteli bulamazsın hatta gözü de bozarsın 5 bin TL göz doktoruna verirsin eder sana 50 gözlük parası
Ayrıca rayban nın çok çakmasını var orjinalinden ayırt etmesi mümkün değil. Yani sokakta 300 500 tl ye rayban alıp çakmasıyla dolaşan bir sürü insan var

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
150 ve altı fiyatlarda kaliteli bulamazsın hatta gözü de bozarsın 5 bin TL göz doktoruna verirsin eder sana 50 gözlük parası
Ayrıca rayban nın çok çakmasını var orjinalinden ayırt etmesi mümkün değil. Yani sokakta 300 500 tl ye rayban alıp çakmasıyla dolaşan bir sürü insan var
Hocam haklısın belki ama normalde güneş gözlüğü kullanmıyorum araç kullanırken sadece. Onun içinde fazla para vermek işime gelmiyor doğrusu.

Geri