Güncellenen Öğretim Programları Tanıtım Çalışmaları Eğitici

Kodla Büyü
trfeg' Alıntı:
Arkadaşlar bi kaç açıklama yapayım.

Otel ve eğitim süresi değişti. yeni Otel KoruMar Hotel De Luxe otel oldu.
Eğitim süresi ise 24 ünde başlayacağına 23 üne alındı eğitim 23.24.25.26 sında devam edecek denildi.

Bu bilgileri Aymir Truzim den aldım meb oraya ihale etmiş.

Bir kaç serzenişte yapmak istiyorum hem resen alınıyoruz hemdeeğitimin son günü kapı dışı ediliyoruz. hem cebimizden fazla para verip eğitime gideceğiz. trabzona dönüş ancak cumartesi izmirden var bunu yetkililere söyledim dışarıda mı kalacağız diye yapacak birşey yok denildi. cuma gecesi de kalmak için 500 lira istendi. anlayacağınız uzak yerlerden gelenler o geceyi sokakta geçirecek.
Eğitim tarihi değişmedi hocam. Eğitim 24 mayıs sabahı başlıyor. Fakat otellere giriş çıkış öğle yapıldığı için bir önceki gün 23 mayıs 14 te giriş yapıyoruz.

Arkadaşlar bende bildiklerimi yazayım, turizim firma yetkilisi Kübra hanımla görüştüm, bilişim Zümresi korumar delux hotel olacakmış. Bana söylediği siz sadece ulaşımı kendiniz yapacaksınız, ötele ücret vermiyorsunuz dedi, eşimi ve çocuğumu götürmek istersem gecelik sadece eş için 100 tl, 4 yaş ve üstü çocuk için 50 tl, yani 150 tl ücreti var dedi. Bunun için ise mail adresi verdi, oraya bilgileri yazarak yaşlar kalacak kişilerin tc sini falan istedi. Ötele 23 Mayıs'ta giriş yapacaksınız dedi...
Kübra Hanım tel: 0553 055 06 00

Bursa dan gidecek arkadaşlara ulaşamadım, isterseniz aracımla gidebiliriz.

arkadaşlar şu konaklama bilgilerinin oldugu yazıyı yükleyebilir misiniz? Bende katılacağım lakin daha yazıyı görme-okuma fırsatım olmadı

Hocam beni de ilçeden bi memur arayıp bilgilerimi aldı. "Seminer gibi bişey için görevlendirmişler sizi,Antalya'da falan galiba" dedi :) kendisi de bişey anlamamış. Mebbis hizmetiçi eğitimlerden mi görebiliyoruz onu?

Daha önce benzer bir seminere katılmadım. Kıyafet konusunda beklentileri ne oluyor? Bilgisi olan var mı?

hocam 6 oturum olur tahminen.. bayanlar her oturum için ayrı kıyafet.
erkekler tek bir kıyafet fazladan 1 gömlek yeter... resmi girmenize gerek yok..

Demise' Alıntı:
Daha önce benzer bir seminere katılmadım. Kıyafet konusunda beklentileri ne oluyor? Bilgisi olan var mı?

ben serbest kıyafet olacağını tahmin ediyorum.
ama yinede bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda paylaşım bekliyoruz.

Bu seminerde bende varım arkadaşlar. Arkadaşlarında söylediği gibi ilçeden ismimiz verilmiş. 23 Mayısta 20.30 da Erzincan Havaalanından İzmir'e uçak bileti aldım.Pegasustan 85 TL ye aldım bileti. İzmirden kuşadasına gece 01.00 a kadar sürekli araba varmış zaten yakınmış. Bu bölgede olan arkadaşlara Bilgi vereyim dedim.

Benim aldığım Gidiş-Dönüş bilet. Ben aldığımda toplam 180 TL. idi. Düşünen arkadaşlar kaçırmayın.

Ekli dosyalar

• aaa.jpg
    aaa.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 520
kursu tamamladıktan sonra ki süreç hakkında bilgisi olan var mı?
kendi ilimize geldiğimiz zaman ilçe ilçe okul okul gezilecek mi?
bu çalışmalardan ücret alacak mıyız?

can61' Alıntı:
Bu seminerde bende varım arkadaşlar. Arkadaşlarında söylediği gibi ilçeden ismimiz verilmiş. 23 Mayısta 20.30 da Erzincan Havaalanından İzmir'e uçak bileti aldım.Pegasustan 85 TL ye aldım bileti. İzmirden kuşadasına gece 01.00 a kadar sürekli araba varmış zaten yakınmış. Bu bölgede olan arkadaşlara Bilgi vereyim dedim.
kara ve demiryolu olması gerektiği söylenmişti bana

sibeleren' Alıntı:
Ben de Kırşehir deyim. Seminere katılmayı düşünüyorum. Seminerden sonra koordinatör olarak diğer öğretmenlere eğitim verilecek.
hocam diğer öğretmenlere derken sadece bilişim öğretmenlerine mi yoksa tüm branşlara mı?

botecii00' Alıntı:
sibeleren' Alıntı:
Ben de Kırşehir deyim. Seminere katılmayı düşünüyorum. Seminerden sonra koordinatör olarak diğer öğretmenlere eğitim verilecek.
hocam diğer öğretmenlere derken sadece bilişim öğretmenlerine mi yoksa tüm branşlara mı?
Her branş kendi zümrelerine verir hocam.

serkan60' Alıntı:
Bende Amasyadan katılıyorum. Her ilden 4 öğretmen almışlar. İl isimleri bildirmiş. Mebbis den basvuru yapmadık. Resen görevlendirmişler.

hocam bu liste güncel midir? bana da görevlendirme yazısı geldi ama listede ismim yok, Amasya'dayım ben de.

Bir de saat kaçta biter seminer ? ona göre dönüş bileti de bakayım?

Evet otel değişmiş. Gelen yeni yazının eki:

Ekli dosyalar

• 20170512_154230 (600 x 337).jpg
    20170512_154230 (600 x 337).jpg
    45.8 KB · Görüntüleme: 482
ahmtfthh' Alıntı:
serkan60' Alıntı:
Bende Amasyadan katılıyorum. Her ilden 4 öğretmen almışlar. İl isimleri bildirmiş. Mebbis den basvuru yapmadık. Resen görevlendirmişler.

hocam bu liste güncel midir? bana da görevlendirme yazısı geldi ama listede ismim yok, Amasya'dayım ben de.

Bir de saat kaçta biter seminer ? ona göre dönüş bileti de bakayım?
Hocam özelden tel numaranı yaz görüşelim...

otel süper yerde haberiniz olsun. :)
Bence dönüşü biraz erteleyin :D

Geri