Deneme Sınavı hazırlama programı olan var mı?

Kodla Büyü

tekinergun80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu yıldan itibaren okulda öğretmenlerin hazırladığı sorulardan deneme sınavı yapmak istiyoruz; ancak deneme sınavı hazırlama programına ihtiyacımız var. Tecrübesi olan veya manuel deneme sınavı yapan arkadaşlar varsa kullandıkları programı paylaşabilir mi?

Son düzenleme:
Okulda word'de hazırlayıp pdf biçiminde copy center'e veriyorduk. Onlar hallediyordu ama
Hocam gerçekten hiç bulaşma, en çok senin başın ağrıyacak. Çünkü soruları hocalardan toplaması, düzenlenmesi, baskı, optiklerin okutulması. Birinin tüm bunları kovalaması gerek ve o kişi sen olacaksın.
3. denemenin Şafağında doğuya bak bir aydınlanma ile beraber Gandalf gelecek. İşte o zaman bunca zahmetin hiçkimseye değmiyeceğini anlayacaksın.

Okulda word'de hazırlayıp pdf biçiminde copy center'e veriyorduk. Onlar hallediyordu ama
Hocam gerçekten hiç bulaşma, en çok senin başın ağrıyacak. Çünkü soruları hocalardan toplaması, düzenlenmesi, baskı, optiklerin okutulması. Birinin tüm bunları kovalaması gerek ve o kişi sen olacaksın.
3. denemenin Şafağında doğuya bak bir aydınlanma ile beraber Gandalf gelecek. İşte o zaman bunca zahmetin hiçkimseye değmiyeceğini anlayacaksın.

Haklısınız hocam ama işi kişiselleştirmeden yapmaya çalışacağım. Kimse sorumluluk almayınca da olan öğrencilere oluyor; sonra da disiplin sorunlarıyla uğraş dur. vicdanen rahat olmak için elimden geleni yapmak istiyorum eğer dediğiniz gibi iş tek taraflı olursa da bırakırım.

Bu yıldan itibaren okulda öğretmenlerin hazırladığı sorulardan deneme sınavı yapmak istiyoruz; ancak deneme sınavı hazırlama programına ihtiyacımız var. Tecrübesi olan veya manuel deneme sınavı yapan arkadaşlar varsa kullandıkları programı paylaşabilir mi?
Hocam bu işi bi kaç defa yaptım. yukarıda arkadaşın dediği gibi eziyet. Hocalar soruları vermiyor. Verenlerin bazıları word de veriyor. şekiller kaymış oluyor. Kimisi fotoğraf şeklinde veriyor. Çözünürlük çok kötü oluyor. Gerçekten sıkıntı.

https://onlinetestmaker.net/tr
Bu site deneme sınavı hazırlamak için çok iyi.

Hocalardan soruları pdf ya da çözünürlüğü yüksek fotoğraf şeklinde isterseniz çok rahat edersiniz. Ayrıca sorularla birlikte mutlaka cevap anahtarını da isteyin. Sonra veririm diyen olursa onlardan soruları da almayın. Yukarıda verdiğim site Sınavı hazırlarken cevap anahtarını da oluşturuyor. Eğer cevapları sonra alırsanız cevap anahtarı kısmı başınızı ağrıtacaktır. Lisede misin bilmiyorum ama eğer lisedeyseniz soruları OGM materyal dan pdf şeklinde isteyebilirsiniz.

Hocam bu işi bi kaç defa yaptım. yukarıda arkadaşın dediği gibi eziyet. Hocalar soruları vermiyor. Verenlerin bazıları word de veriyor. şekiller kaymış oluyor. Kimisi fotoğraf şeklinde veriyor. Çözünürlük çok kötü oluyor. Gerçekten sıkıntı.

Evet güzel bir siteye benziyor. Ücretli olmuş ama işimi görür. Teşekkürler

Ben de geçen sene bu siteden hazırlamıştım deneme sınavı, işi oldukça kolaylaştırıyor fakat verilen soruları wordde metin olarak alırsanız daha rahat olur düzenleme açısından.

Geri