Güncel Windows 7 iso lazım

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm. bir abimin eski bir laptopu var çok yavaşlamış. yüklemek için güncel windows 7 iso arıyorum. 4-5 tane indirdim ama setup dosyası olmadığı için yükleyemedim. laptopun klavyesine önceden soda dökülmüş tuşların büyük kısmı çalışmıyor bir kısmı takılı kalıyor harici klavye taktım ama yinede boot menüsünü de biosa da giremedim. o yüzden windows üzerinden yükleyeceğim setupu olan güncel bir imaj arıyorum.

Bende aradım bulamadım istediğim gibi, el değmemiş MSDN sürüm 32 ve 64 bit tadından yenmez

Hocam açılışta PS/2 klavye kullanırsanız klavye sıkıntısı çözülebilir. Usb bazen sıkıntı verebiliyor. Bir deneyin isterseniz.

Hocam açılışta PS/2 klavye kullanırsanız klavye sıkıntısı çözülebilir. Usb bazen sıkıntı verebiliyor. Bir deneyin isterseniz.
ps/2 girişi yok hocam ne yazık ki. usb klavyeyi açılışta görüyor f12 ye bastığımı da algılıyor ama giriş yapmıyor. klavyede takılı kalan tuşlar engelliyor diye tahmin ediyorum hocam

laptop dahili klavyesini devre dışı bırakıp USB klavye bağlayarak işi çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

internetten windows 7 nin sp1 güncellemesini indirip kurdum ama ebaya e-devlete girerken güvenli değil hatası veriyor. bunu nasıl düzeltirim arkadaşlar?

internetten windows 7 nin sp1 güncellemesini indirip kurdum ama ebaya e-devlete girerken güvenli değil hatası veriyor. bunu nasıl düzeltirim arkadaşlar?
Hocam aynı sorunu geçen hafta yaşadım, ben onu düzeltemedim, onunla uğraşmak yerine sp1 li windows 7 kurdum ve işlem tamam.

hocam boot yapamıyorum sizinkinin içinde setup dosyası var mıydı?
Hocam bende boot sorunu yoktu, o yüzden usbden normal kurulum yapmıştım. Setup dosyasını hiç bakmadım yani, ama normal dvd olduğu için büyük ihtimal vardır diye düşünüyorum.

hocam 2-3 saat kadar güncelleme yükledim sonunda düzeldi o_O
cevap yazan yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum :)

Selamün aleyküm. bir abimin eski bir laptopu var çok yavaşlamış. yüklemek için güncel windows 7 iso arıyorum. 4-5 tane indirdim ama setup dosyası olmadığı için yükleyemedim. laptopun klavyesine önceden soda dökülmüş tuşların büyük kısmı çalışmıyor bir kısmı takılı kalıyor harici klavye taktım ama yinede boot menüsünü de biosa da giremedim. o yüzden windows üzerinden yükleyeceğim setupu olan güncel bir imaj arıyorum.

setubu sen yap kolay bir şey

Geri