Günaydın...IE da site adresi yerine başka siteler çıkıyor

Kodla Büyü

elfi

Aktif Üye
Herkese hayırlısabahlar ve hayırlı günler...Arkadaşlar,bir arkadaşın bilgisayarında internet explorer da bir adres yazdığınız zaman farklı bir site açılıyor, virüs olduğunu düşündüm, sizce ne olabilir, ve nasıl temizleyebilirim acaba...

Aynı zamanda da bilsa programında da veri karışıklıkları var. öğretmenlerle öğrencilere ait veriler birbiri ile karışmış.lütfen hangi antivirüs programı iyi gelecekse yardımcı olun arkadaşlar. :(

Adres kilitlenmiş mi?
İnternet Seçeneklerinden değiştiremiyor musun?
Cevap veriren yardımcı olabilirim... :)

Hah.. Allah rızası için yardımcı olun arkadaşlar...
Sorun şu: dediğim gibi başlangıç sayfasını değiştirememe gibi bir sorun yok. Ancak mesela google başlangıç sayfası açılıyor. Adres satırına örneğin osym.meb.gov.tr yi yazdığım zaman değişik bir sayfa açılıyor. Sonra tekrar tekrar deniyorum ve ancak o zaman sayfaya ulaşabiliyorum

Adres kilitlenmemiş... öyle bir sorun yok. Lakin doğru düzgün yazılmış bir adresin sitesi yerine başka bir site açılıyor.

virüs olabilir... Bir Tarama yap olmaza, explorer kaldır yeniden kur... Bakalım olacak mı?
Kolay Gelsin... :)

:) işte ben de virüs olabilewceğini düşündüm hocam.lakin sorun devam ediyor. yaklaşık 4 tane anti virüs programı ile taradım.... :(

Bir spy programı tavsiyesi buldum onu bilgisayara yüklememe izin vermiyor ama. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar...

elfi' Alıntı:
Bir spy programı tavsiyesi buldum onu bilgisayara yüklememe izin vermiyor ama. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar...

Hocam bilgisayarı güvenli modda aç, öyle kurmaya çalış ve tarat...

Geri