Gülmek isteyen izlesin "OĞLUM BAK GİT!"

Kodla Büyü
altındaki yoruma bayıldım. "o atarlı çocuktan eser kalmamış.. temizlik böyle yapılır işte.." :D :D :D :D

cagdas' Alıntı:
geceyolcusu2002' Alıntı:
önceden tokat attı diyor, demek ki vursana bidaha derken onun için demiş. ama sert kayaya çarpmış gene öcünü alamamış :lol: yalnız geleceğin zibidisi bu çocuk :p

dayaktan sonra çocuk azda olsa adam olma belirtileri göstermiş :D doktorlar çocuğun daha iyiye gittiğini söylüyormuş :)

"La oğlum bak git" süpürgesi satışa sunuldu arkadaşlar.Birer tane alsak fena olmaz. Bunaltan idarecilerde kullanabiliriz.

Bu güne kadar ben de ergen çocuğun kaşınması sonucu dayak yemesi diye bakıyordum olaya ama çocukla dayaktan sonra yapılan röportaj ve çocuk dayak yerken videonun sonunu izlerseniz hafif ruh hastası olan adamın(daha önceden çocuğa vurmuş) 13 yaşındaki çocuğa cirit tutar gibi elindeki sivri sopayı tam kafatasına geçirmek istemesi olayı var. Evet çocuğun belki hayatı değişmiştir bu olaydan ders almasıyla ama kafasında 12 dikiş ve kocaman izle gezecek bir ömür. Çocuğun babasının çöpçüden şikayetçi olmasını artık normal karşılıyorum hocalarım(bir an o çocuğun babası olduğunuzu düşünün)

yasarsahbaz' Alıntı:
Bu güne kadar ben de ergen çocuğun kaşınması sonucu dayak yemesi diye bakıyordum olaya ama çocukla dayaktan sonra yapılan röportaj ve çocuk dayak yerken videonun sonunu izlerseniz hafif ruh hastası olan adamın(daha önceden çocuğa vurmuş) 13 yaşındaki çocuğa cirit tutar gibi elindeki sivri sopayı tam kafatasına geçirmek istemesi olayı var. Evet çocuğun belki hayatı değişmiştir bu olaydan ders almasıyla ama kafasında 12 dikiş ve kocaman izle gezecek bir ömür. Çocuğun babasının çöpçüden şikayetçi olmasını artık normal karşılıyorum hocalarım(bir an o çocuğun babası olduğunuzu düşünün)
Çocuğa benim de yazığım geldi ama temizlikçinin her halinden belli gariban ve saf olduğu, konuşmasında da problem var. Nerde okudum bilmiyorum bunlar adamın konuşmasıyla dalga geçmişler, var böyle tipler garibanla dalga geçerek arkadaşları arasında eğlenmeye çalışıyorlar, çoğu çocukluktan ama karşıdaki bunu kaldıramamış en doğal tepkiyi vermiş basmış silleyi, sonra üstüne gelince indirmiş zopayı netsin adam..

artis ne arar la bazarda, beyin bedava, okuyom ben ya!, vakalarından farklı görüyorum bu olayı, dramatik bir tarafı var :)

netame' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:
Çocuğa benim de yazığım geldi ama temizlikçinin her halinden belli gariban ve saf olduğu, konuşmasında da problem var. Nerde okudum bilmiyorum bunlar adamın konuşmasıyla dalga geçmişler, var böyle tipler garibanla dalga geçerek arkadaşları arasında eğlenmeye çalışıyorlar, çoğu çocukluktan ama karşıdaki bunu kaldıramamış en doğal tepkiyi vermiş basmış silleyi, sonra üstüne gelince indirmiş zopayı netsin adam..

artis ne arar la bazarda, beyin bedava, okuyom ben ya!, vakalarından farklı görüyorum bu olayı, dramatik bir tarafı var :)
Sen de haklısın hocam da yine de afedersin "vur g.... sopayı" ama kafatasına vurmasına fitil oldum ben.

Bir rivayete göre bu videodan sonra doğan her erkek çocuğa çöpçü abimizin adı verilmiş. Her yerde çöp fırçasıyla adam dövme kursları açılmış. Ve çöp süpürgesiyle ergen sopalama 2012 Londra olimpiyatlarında, resmi spor dalı olarak geçerlilik kazanmıştır. Çöpcü abimizin çalıştığı belediye büyük şehir statüsüne çıkartılmıştır.. " Olum bak git " temalı yeni oyunlar türemiştir..

beni en çok güldüren çocuğun dayaktan sonra kaçması ve böğürmesiydi :)

550676_466357486713073_218174761531348_1985788_73133209_n.jpg

bugün elinde sopası ve küreği, üstünde turuncu ceketiyle karşımda belediye çöpcüsünü görünce tırstım birden :mrgreen: adamlar ekol oldu ya :p

Bundan sonra da dayak yiyen elemanla yapılan bir röportajın videosuda çıkmış. Elemanın kafasına 12 dikiş atmışlar. Kaçarken böğürmesi boşuna değilmiş yani:)

Geri