Greyder-CAT-Harrly Davidson-Scooter botlardan hangisi?

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar merhaba
Greyder-CAT-Harly Davidson ve scooter botlardan hangisini önerirsiniz.
İstenen özellik: yağmur geçirmesin - soğuk geçirmesin
Kullanılacak atmosfer: şehiriçi kış aylarında hergün

(satıcıya sorsan ben hangi özelliği istersem var. uçuyo mu desem evet diyecekler)
Not: başka markaları söylemiyorum çünkü bulunduğum yerde bu 4 marka var. ve deneyip deneyip almak istiyorum. inernet satışı istemiyorum.

bunların hepsi gayet pahalı arkadaşlar değil mi :D fiyatlarını da yazsın bilenler :D

Harley Davidson Jim modelini aldım hafta sonu biraz ağır ama görüntü olarak çok güzel.. Boyu da 5 cm uzatması çok iyi, ihtiyacım vardı da :) Fiyatı 230 liraydı Omd hocam..

Universitedeyken sihhiye koprusunun altindaki bir ayakkabici abi defolu cat marka botu cok ucuza vermisti bana dua edersin demisti 10 sene giydim. Yeri geldi boyuna kadar camura girdim sonra yikadim. Tas gibi anlayacagin

hocam 220 tl diyelim ve 5-6 yıl giydiğimizi düşünürsek yıl 30-40 tl ye bi ayakkabı almış gibi oluyoruz ki her yıl 40-50 tl verip ayağı üşüten suyu geçiren bi ayakkabı almaktansa böyle bişi daha ii diyorum

cyln' Alıntı:
hocam 220 tl diyelim ve 5-6 yıl giydiğimizi düşünürsek yıl 30-40 tl ye bi ayakkabı almış gibi oluyoruz ki her yıl 40-50 tl verip ayağı üşüten suyu geçiren bi ayakkabı almaktansa böyle bişi daha ii diyorum
..
yukarıda verdiğim linkleri inceleyin hocam.
ben ki çabuk ayakkabı eskiten biriyim. yukarıdakilerin bir benzeri botu 6 yıldır eskitemedim. hala taş gibi hala su geçirmiyor.

BaRBaRYaN' Alıntı:
cyln' Alıntı:
..
ben ki çabuk ayakkabı eskiten biriyim. yukarıdakilerin bir benzeri botu 6 yıldır eskitemedim. hala taş gibi hala su geçirmiyor.
markası marrell miydi? dışı deri miydi?
sıcak tutuyor muydu

cyln' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
cyln' Alıntı:
..
markası marrell miydi? dışı deri miydi?
sıcak tutuyor muydu
..
Bendeki ürün BOREAL ATLAS dı hocam
http://www.k2outdoor.com.tr/Boreal-Atla ... R-632.html

sıcaklık konusunda bir sıkıntısı yok. dışı deri. 6 yıl sonraki fotoğrafını çeksem hala yeni mi dersiniz. benki ayakkabıları çabuk eskiten biriyimdir.

teşekkürler
grayder 3k1gb2050 de karar kıldım. 230 tl... Boyner 30tl çek verdi 200 e geldi ...

Geri