Grafik tasarıma ilgi duyanlar için...

Kodla Büyü
peki hocam şu paypal mevzusu nasıl oluyor. bankaya gittim bana paypal hesap lazımn dedim bişey anlamadılar nedir bu paypal

bu iş için yetenek çok önemli, programları ne kadar bilirsem bileyim yaptıklarım orjinal olmuyor hep başka çalışmalardan esinleniyorum biraz da Allah vergisi sanki :wink:

Paybal internetten açılan bir hesap hocam. Kredi kart numaranı vs. kullanarak çalışıyor. Güvenilir bir site. paybal.com'u bi incele istersen.

Öneri siteler için teşekkürler. Önce kendimizi biraz daha geliştirelim, sonra para kazanma olaylarına gireriz inşallah :)

BurukDesign' Alıntı:
Atanamadım ama Rabbim bir yerden kapı açıyor.. Bugün 3gün önce katıldığım projede benim tasarımım seçildi. Tutarı: 200$
Elhamdülillah...

http://99designs.com/logo-design/contes ... s/11488312

hocam çalışmaların oldukça başarılı, tebrikler...

hamd, Alemlerin Rabbinedir...konuyu bitirişin de çok hoşuma gitti...

başarılarının devamını diliyorum Yüce Allahtan....

çok ama çok hoşuma gitti tebrikler.. tasarımlarınız çok güzel.. ve bunu bizimle paylaştığınız için de çok teşekkürler değerli hocam

sistemden biraz daha bahsedebilseydiniz memnun kalırız.99designs.com üye olduktan sonra nasıl yaptığımız çalışmayı gönderebililiriz.TŞK.

Kutu,logo,davetiye,kartvizit,tabela piyasada en cok kazandiran hangisi.corel hangilerini yapar

forumda böyle güzel işlerin, böylesine güzel üstesinden gelen arkadaşları tebrik etmemek sanırım ayıp olur. tebrikler ederiz BURUKDesign... başarılarınızın devamını dileriz. azminiz hiç eksilmesin.

Helal olsun... Yeteneğini ve bilgisini kullanan kazanıyor.. Çalışmalarda gayet başarılı.. Başarılarınızın devamını diliyorum

joomlaci' Alıntı:
benden para istedi ya üye olamadım :)
bi kazanaydık da ondan sonra isteyeydin bari:)

Hocam bir yanlışlık var para talep etmiyorlar :)

sanırım siz bir yarışma başlatmaya çalıştınız.

Arkadaşla bende burukdesing arakadaşın sayesinde başladım 5 ayda bir miktarda kazandım.
bir tane çizim tableti aldım 200 liraya çok fazlasıyla işimi görüyor.
İlgisi olan arkadaşlar lütfen hemen pes etmeyin, kazananlar listesinde tanıdık birilerini görmek çok güzel ve gurur verici.

5 defa finale kaldım.Şu an 6. ya devam ediyorum.Henüz kazanmak nasip olmadı.Ama pes etmek yok.Boş zamanı bu şekilde değerlendirmek güzel oluyor. Konu ile ilgili arkadaşlara tavsiye ederim.

Geri