GRAFİK ANİMASYON UYGULAMALAR

Kodla Büyü
örnek

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    30.8 KB · Görüntüleme: 138
  • 2.jpg
    2.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 129
  • 3.jpg
    3.jpg
    17.3 KB · Görüntüleme: 129
  • SORU1.gif
    SORU1.gif
    13.9 KB · Görüntüleme: 136
  • SORU2.gif
    SORU2.gif
    20.7 KB · Görüntüleme: 124
  • SORU1.jpg
    SORU1.jpg
    62.8 KB · Görüntüleme: 131
  • SORU2.jpg
    SORU2.jpg
    28.9 KB · Görüntüleme: 131
  • SORU3.jpg
    SORU3.jpg
    25.1 KB · Görüntüleme: 119
benim bir sorum olacak Gani'cilere :)

malum flash desteği artık tarayıcılarda sonlandı, zaten çoğunda da düzgün çalışmıyordu.
Değişen müfredatla şuanki 9'lara 11. sınıfıa geldiklerinde " grafik ve canlandırma" diye bir ders anlatılacak 5 saatlik.

iki sorum var:
1) şu anki ve gelecek yılki öğrencilerinize flash anlatmaya devam mı edeceksiniz? hayır ise ne anlatacaksınız?
2) grafik ve canlandırma dersinin içeriğinde hangi program kullanılacak? Adobe Animate?

malum flash desteği artık tarayıcılarda sonlandı, zaten çoğunda da düzgün çalışmıyordu.
Değişen müfredatla şuanki 9'lara 11. sınıfıa geldiklerinde " grafik ve canlandırma" diye bir ders anlatılacak 5 saatlik.

iki sorum var:
1) şu anki ve gelecek yılki öğrencilerinize flash anlatmaya devam mı edeceksiniz? hayır ise ne anlatacaksınız?
2) grafik ve canlandırma dersinin içeriğinde hangi program kullanılacak? Adobe Animate?

1) Hocam biz bir süredir Adobe Illustrator , Adobe Photoshop ve Adobe Animate veriyoruz Grafik dersinde.
2)Büyük ihtimalle Adobe Animate de yer verilecektir diye düşünüyorum.

iki sorum var:

Ben birinci dönem Illustrator anlattım, İkinci dönem için de Animate başladım

Geri