Grafik Animasyon (Flash) Dersine girenler...

Kodla Büyü

aktasankara

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım 2. dönem bana grafik animasyon dersi verildi, senenin yarısında. Ve ilk defa verecem bu dersi

Daha önceden tecrübeli arkadaşları varsa yardımcı olabilirler mi ?

Malum sınav dönemi yaklaşıyor ve benim fikrim uygulama sınavı yapmaktan yana yalnız ilk defa olacağı için sormak istedim

Sizce 2. dönem 1. sınav için ne sormalıyım nasıl sormalıyım sınavı nasıl uygulamalıyım.??

Elinde örnek sınav olan hocalarım var mı ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

ilk dönem fireworks işledik, ikinci dönem Flash a geçtik, ben 1 dönemde 3 uygulama sınavı yapıyorum, haftaya sınav yapıcam ama ne soracağımı düşünmedim. Daha çok başındayız, trafik lambası animasyonu filan olabilir..

tanes' Alıntı:
ilk dönem fireworks işledik, ikinci dönem Flash a geçtik, ben 1 dönemde 3 uygulama sınavı yapıyorum, haftaya sınav yapıcam ama ne soracağımı düşünmedim. Daha çok başındayız, trafik lambası animasyonu filan olabilir..

Hocam şu an modülde hangi konudasınız ?

Hocam Fireworks ve flash 'ın düz animasyon kısmını birinci dönem bitirdik. Şu an ActionScript anlatıyoruz. Web site tasarımıyla ilgili bir uygulama yaptırmayı düşünüyorum. Sayfaların içeriğinde de kod kullanarak yapılacak animasyon eklettireceğim. Yağmur efekti gibi...

Hocam siz iyi ilerlemişsiniz bana 2. dönem verildi ders başta biraz apıştım ama alıştım artık şimdi sınav için bişeyler düşünüyorum artık

Geri