GÖZLERİME İNANAMIYORUM MEB CS3 GÖNDERDİ.

Kodla Büyü

turboaga

Aktif Üye
Yarıyıl tatili dönüşünde hoş bir sürpriz oldu. Kullanım kitapçıklarıyla ve lisansıyla birlikte ful cs3 gelmiş okula.Geç oldu ama arkası gelir inşallah. :D

hocam gönderdi de noldu. ben de bugün teslim aldım. yazılımlar en az 1 gb ram istiyor ve makinalarda 512 var. yüklenmiyor. mebin herşeyi plansız.

Bana niye gelmedi ya. zaten gelsede okulda kaldıracak bilgisayar yok. Çok saçma durum benimkisi de ama yapacak bişeyde yok

MEB önce yapması gereken işleri sonra yapıyor.Bizim okulda öğretmenler yazarlık yazılımı kursu aldılar.Malum programlar ingilizceydi.Programı tam anlamıyla hiçkimse öğrenemedi ve eminim unutmuşlardır.Şimdi ben bu cs3 leri kurucam,peki kim çalışacak bunlarda?Hiçbir öğretmen boş zamanında laba çıkıp da şu Cs3 ü bir öğreneyim de proje geliştireyim demez,çünkü zaman yok,öğretmeni motive eden bişey yok.Yani demem o ki CS3 ler bilgisayarcı olduğum için sadece benim ilgimi çeker,gerisi boş:)

valla geldi gelmesinede yazık verilen paralara
hangi bilgisayarlarda çalışacak o programlar?
1GB ram kim kaybetmişte biz lab da bulalım?
benim lab yeni gerçi, ama onlarda bile 512RAM var
ana makinede 2GB RAM var ama onda bile sorun çıkarıyo kurulum
boş işler bunlar boooooş...

erkut öyle deme yaaaaa...biz kendimizi geliştiririz...çok güzel 1 kaynak bence...bizede bu hafta gelecekmiş.4 gözle bekliyorum...dreamweaver,flash ohhhhhh

Bizim Pc ler belki kaldırır :lol: (32 mb ram). Bunları kendi bilgisayarımıza(şahsi ama eğitim için) kursak da olmaz değil mi arkadaşlar.

bana da geldi ama CD çalışmıyor. Başka problem yaşayan arkadaşlar var mı? Bence geç kalınmıştı ama yinede buna şükür.Bu çalışmaların devamının gemesi lazım. Örneğin öğremenlere gerekli diğer temel yazılımların uygun fiyata ağıtımı gibi....

ARKADAŞALAR BANADA GELDİ ÖNCE SEVİNDİM O GAZLA BİLGİSAYARLARA KURAYIM DEDİM AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM BENDE KENDİ BİLGİSAYRIMA KURDUM BİRDE BAKTIM TÜRKÇE EN AZINDAN SU PHOTOSHOP İNGİLİZCE OLSA İDİ ONU NASIL İNGİLİZCE YAPABİLİRİM

arkadaşlar bizim okula serialleri(keyler) gönderilmemiş,programların serialleri warsa yollayabilirmisiniz.Şimdiden tşk.ederim.

diğer öğretmenler ve CS3 :)

onlara CS3 desek conter strike 3 zannederler ancak :roll:

benim elimede geçen hafta geçti ancak benim lab geçen yıl kurulmasına rağmen öğretmen bilgisayarı hariç 512 ram var diğer makinalarda anlıyacanız hiç birine kuramıyorsunuz. tek faydası ben kendi notebook a kurdum he gelmese ne olurdu hiçbirşey internetten crak li istemediğin kadar :D

ama yinede adobe cs3 serisi profesyoneller için.İlköğretim çağındakiler için değil ama liseler için gerekli alt donanım sağlanırsa uygulanabilir.
bide insan ingilizce sürüme alışınca türkçe kullanırken karıştırıyor garib ama gerçek :D

fatihdemirekin' Alıntı:
bana da gönderdi ama cd nin içi boş iyi mi??? :p

DOĞRUDUR HOCAM. MEB NEYİ TAM YAPTI Kİ BUNU DA YAPSIN? GERÇİ BANA HİÇ GELMEDİ.SİZE BOŞ DA OLSA GÖNDERMİŞLER BARİ. BİZEDE VİSTA UYUMLU KASALARA XP CDSİ GÖNDERMİŞLERDİ :(

Ya arkadaşlar bu pilot bi uygulamamı yoksa biz uzaydan mı geldik bu meb niye yollamadı bize bu cs3 cdleri çankırı'da bu cd eline geçen var mı 8)

güzel bir proje aslında ,ama bize gönderilen cd ler çalışmıyor ve bakıyorum da çoğu kişi bu problemle karşılaşmış hadi hayırlısı
:+1:

tek bi şifreyi kaç bilg kullanam biliyoruz. her türlü güncellemside dahil.. bilgisi olan buraya yazarsa çok sevinirim... verilen sözleşemde falan bu tarz şeyleri pek göremedim de...

Bizim okulumuza da geldi CS3 seti. Ama kurulum en az 20 dk sürüyor. Bir de güvenlik kartı problemi var, çıkarılmadan kurulmuyor. Ben kendi bilgisayarıma kurdum, ikinci bir emre kadar diğerlerine kurmayı düşünmüyorum...

Arkadaşlar benim okulumada geldi sevindim bir de ne görem 1gb ram :scared: :scared: labdaki bütün ramları toplama imkanım olsa bile 32x10=320mb ediyor. Ama CD ler Dolapda çok da güzel duruyorlar yakıştılar valla
En sonun da il formatörü ile görüştüm de ne olacak bu lisans işi diye kuramıyorum dedim kendi leptopuna kur dedi. Bende vistayı kaldırıp XP kuracağım ardından da cdleri kuracağım inşallah sorun çıkmaz

Geri