görme engelliler okulu

Kodla Büyü

e_melek

Site Gezgini
Arkadaşlar içinizde görme engelliler okulunda görev yapan veya daha önce görev yapmış birileri varsa bu okul hakkında bilgi verebilir mi? İl içi tayinde bana bu okul açıldı. Merkezde gelebileceğim tek okul .Köy okulunda çalışıyorum açılan okulların geneli köy okulu. Bu okulu tercih edersem pişman olur muyum acaba?müdür yardımcısı ile görüştüm içinde trilyonluk malzemelerin olduğu bir labarotuar olduğunu söyledi.Yıllardır bilgisayarsız çalışıyorum hep teorik anlattım ama bunlarda özel kabartmalı klavye yazıcı falan var yapabilir miyim bilmiyorum?Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hocam benim oğlum görme engellilerde okuyor.Hangi il için başvuracaksınız genelde bu okullarda BTS sınıfı yok diye biliyorum var olanlarda da donanım ve yazılım sıkıntısı var.Ayrıca Ders sayısı yetersiz ancak özel yönetmenlikte farklıktan dolayı belki norm fazlası olmasınız.Yönetmenliği incelerseniz daha iyi.

e_melek hocam marastasiniz galiba, ben de dusunuyorum kararsizim maas karsiligi bile dolmayabilir gibi, puaniniz kac acaba bir de btr istemiyor musunuz?

e_melek hocam marastasiniz galiba, ben de dusunuyorum kararsizim maas karsiligi bile dolmayabilir gibi, puaniniz kac acaba bir de btr istemiyor musunuz?
Evet Maraştayım. Bir gün liseye gidersiniz dedi ve de btr olacaksınız dedi müdür yardımcısı Ayrıca trilyonluk malzemelerin olduğu bir laboratuvarımız var dedi tabi görme engellilere göre kabartmalı. Btr olunca ders zorunluluğu kalkmıyor mu? Hem btr isteğe bağlı benim bildiğim her gün okulda olacaksınız dedi.Puanım 160. Sizin kaç acaba?

Geri