görevlendirmesi onaylanan iller belge paylaşımı

Kodla Büyü

ali123321

Üye
arkadaşlar görevlendirmesi onaylanan iler belgelerini paylaşırlarsa sevinecez...çünkü birçok il başka iller başlamadı diye görevlendirme sıcak bakmıyorlar...ama bildiğimiz kadarı ile 20-25 il görevlendirme yaptı...yapılan ildeki arkadalardan yardım istiyoruz...yolluyacağınız belgeler bize örnek teşkil edecek.

ali123321' Alıntı:
arkadaşlar görevlendirmesi onaylanan iler belgelerini paylaşırlarsa sevinecez...çünkü birçok il başka iller başlamadı diye görevlendirme sıcak bakmıyorlar...ama bildiğimiz kadarı ile 20-25 il görevlendirme yaptı...yapılan ildeki arkadalardan yardım istiyoruz...yolluyacağınız belgeler bize örnek teşkil edecek.
:+1:

Onay ektedir.

Ekli dosyalar

• onay.jpg
    onay.jpg
    355.1 KB · Görüntüleme: 1,138
arkadaşlar örnek teşkil etmesi için bu belgeler bizim için önemli.. paylaşımlarınızı bekliyoruz...

bu grubun amacı yardımlaşma üzerine kurulmadımı....neden paylaşımda bulunulmuyor ? serhat hocam teşekürler

Önemli değil hocam. Ben ümidimi kaybetmeye başladım. Kaderimize razı bir durum var bu sene. Önceki senelerde sanki öyle değildi. Bilmiyorum. Hayırlısı...

Tokat İli görevlendirme ektedir.. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• TOKAT.rar
    521.4 KB · Görüntüleme: 62
Hocam ebiefo görevlendirmeleri de çok sancılı geçmişti. Bu görevlendirmeler de olur yakında. Ama kalıcı çözüm maalesef hala yok.

arkdaşlar bugün başka işim gücüm kalmadığı için :) bütün illerin il milli eğitim sayfalarına girip duyurular kısmına baktım ve formatörlük başvurusu yapan illeri buldum. Formatörlük başvurusu alan ve onaylanan iller aşağıdaki gibidir:
ADIYAMAN
AYDIN
BİLECİK
BİTLİS
ÇANKIRI
ÇORUM
DİYARBAKIR
ERZURUM
HATAY
MALATYA
NEVŞEHİR
ORDU
SAKARYA
SİNOP
SİVAS
TOKAT
TRABZON
TUNCELİ
YOZGAT
ŞIRNAK

Şimdilik hepsi bunlar. Kaynak göstermek isteyenler bu illerin milli eğitim sitelerine girip DUYURULAR KISMINDAN BAKABİLİRLER.

Geri