GÖREVLENDİRMELER

Kodla Büyü

formator3418

Site Gezgini
Arkadaşlar kusura bakmayın. bir sorum olacak. hani maddiyata düşkünlük olarak algılamayın lütfen. ihtiyacım olduğu için soruyorum. ona göre planımı yapıcam
sorum şu görevlendirme yazısı ekim ayında geldiğinde (malum gecikme ses seda yok) eylül ek ders ücreti de kasımda yatar mı ?

teşekkür ederim

yatmaz görevlendirme başladığı andan itibaren başlar günlük ek dersiniz

Görevlendirmenin başladığı tarihten itibaren formatörlük ek dersiniz yatar. Örneğin formatörlük başlangıcınız onayda 1 ekim gözüküyorsa, 1 Ekim itibariyle formatörlük ekdersini alırsınız. Ama başlangıç eylül ayı ise o tarihlerin de ek dersini alırsınız.

görevlendirme kasımda çıkarsa eylül ek dersi yazılmaz bildiğim kadarıyla

hocam il milli eğitimlerin çoğu birbirini bekliyor görevlendirmeleri yapmak için. Bakanın görevlendirme yazısı üzerine kendilerini garantiye almak için sanırım böyle yapılıyor. Çünkü sorulan görüş yazılarına da cevap gelmedi. Bu kadar garantici il milli eğitimler geçmişe dönük görevlendirme yapar mı sence!! Bence yapmaz. Görevlendirmelerin valilik onaylarından çıktığı tarihten itibaren ek dersleriniz yazılacaktır diye düşünüyorum...

milleti yanıltmayın arkadaşlar ya görevlendirme hangi tarihte başlarsa o tarihten itibaren alınır.Daha ağustos ayında ben onay geç geldiği için temmuz ve ağustosunkini toplu aldım

görevlendirme onayında hangi tarih yazıyorsa o tarihten başlar hocam,
sizde o tarihten itibaren formatör gibi mesai yapmışsanız (ki birçok il onaya gönderdiğinde siz şu tarihten başlayın göreve yazı sonra gelir diyor)
ek dersinizi alırsınız

hocam 2 haftadır çalışıyorım ben öğledne sonrada açıyrum bilgisaayr sınıfını yazı yok diye idare yapmıyo ek dersi iradesi olan güveni tam idarelre yapıyolar ek dersi

savas3457' Alıntı:
milleti yanıltmayın arkadaşlar ya görevlendirme hangi tarihte başlarsa o tarihten itibaren alınır.Daha ağustos ayında ben onay geç geldiği için temmuz ve ağustosunkini toplu aldım

Onayın gelme tarihi değil alınma tarihi önemlidir. Mesajlara baktığımda yazılan yazıların hiçbirinde yanlışlık veya bir yanıltma göremiyorum sayın hocam. Valilik onayı ne zaman onaylar ise ek ders ödemsi için de o tarih baz alınır, sana tebliğ tarihi önemli değil yani! valilik onayındaki tarih 01 eylül 2012 ise eylül ekdersini alırsın.

Bize gelen bilgiye göre bizim onaylar 28 eylül tarihi ile çıkmış valilik onayından. Daha okula ulaşan bir yazı yok ama en azından valilikten çıktığı maili ulaştı elimize. Dolayısıyla okulum bana eylül ekdersimi tam olarak verebilir mi? Veremez. Sadece onayın çıktığı 28 eylül cuma gününün ekdersini alabilirim. Eylül başından beri formatör gibi çalışıyor olabilirim ama sadece 1 günlük ekders alacağım...

Geri