Görevlendirme Müdür Yardımcılığı Görev Süresi Bitişi

Kodla Büyü

casemiro

Üye
Herkese merhabalar. Görevlendirme müdür yardımcılığı sürem 26 Martta sona eriyor ve ben görevimi uzatmak istemiyorum. Öğretmenliğe geri dönmek için ne yapmam gerekiyor. Görevlendirme isteğimin olmadığını ilçe meb'e bildirmeli miyim?

benim de 1 mayısta bitiyor. ben de merak ediyorum ne yapmam gerektiğini. öğretmen olarak devam etmek için.

Okullara ilçeden yazı geldi hocam görev süresi dolan görevlendirme müdür yardımcıları hakkında. Okul müdürünüzle konuşuyorsunuz. Görevlendirmenizin uzatılmamasını istediğinize dair dilekçe veriyorsunuz. Müdürünüz ilçeye bir üst yazı yazıyor, müdür yardımcısının görev süresi şu tarihte doluyor tekrar görevlendirilmesinin yapılmaması diye, sizin dilekçenizi de ekliyor yazısına bu şekilde görevlendirmeniz son buluyor. Tam tesi durumda da yine dilekçe ile müdürünüze başvuruyorsunuz tekrar görevlendirilmek istiyorum diye, o da bu sefer görevlendirilmesinin tekrar yapılması diye yazı yazıyor ilçeye sizin dilekçenizi de ek yapıyor.

altintepebilisim' Alıntı:
Okullara ilçeden yazı geldi hocam görev süresi dolan görevlendirme müdür yardımcıları hakkında. Okul müdürünüzle konuşuyorsunuz. Görevlendirmenizin uzatılmamasını istediğinize dair dilekçe veriyorsunuz. Müdürünüz ilçeye bir üst yazı yazıyor, müdür yardımcısının görev süresi şu tarihte doluyor tekrar görevlendirilmesinin yapılmaması diye, sizin dilekçenizi de ekliyor yazısına bu şekilde görevlendirmeniz son buluyor. Tam tesi durumda da yine dilekçe ile müdürünüze başvuruyorsunuz tekrar görevlendirilmek istiyorum diye, o da bu sefer görevlendirilmesinin tekrar yapılması diye yazı yazıyor ilçeye sizin dilekçenizi de ek yapıyor.

Teşekkürler hocam. Yarın dilekçemi okula vereyim o zaman umarım en kısa sürede cevap gelir.

aransayes' Alıntı:
Merhabalar, neden görevlendirmenizin uzatılmasını istemiyor musunuz?

Okulumuz pansiyonlu onun işlemleri aynı zamanda öğrencilerin sigortalanması okul idaresine extra yük yüklüyor. Sinir stres harbi yaşıyorum artık. Okula gitmek bile istemiyorum çoğu zaman.

Peki biz hiç dilekçe vermesek görevlendirme dolduğunda otomatik iptal olmaz mı. sonuçta uzatmak için dilekçe vermemiz gerekiyomuş. biz dilekçe vermeden uzatılabiliosa neden bizden dilekçe isteniyor uzatılması için.? kafam karıştı biraz :)

Peki 2.5 aylık görevlendirme oluyor mu? Benimde bitti seneyi tamamlıyim diyorum dönem ortası bırakmak da olmaz gibi

Enterprise' Alıntı:
Peki 2.5 aylık görevlendirme oluyor mu? Benimde bitti seneyi tamamlıyim diyorum dönem ortası bırakmak da olmaz gibi

Olmaz. 6 aylık olur. Yaz tatilinde okulda kalmak zorunda kalabilirsin hocam.

ohen' Alıntı:
Peki biz hiç dilekçe vermesek görevlendirme dolduğunda otomatik iptal olmaz mı. sonuçta uzatmak için dilekçe vermemiz gerekiyomuş. biz dilekçe vermeden uzatılabiliosa neden bizden dilekçe isteniyor uzatılması için.? kafam karıştı biraz :)

Hocam görevlendirmenizin uzatılması için dilekçeniz gerekiyor. Dilekçeniz olmadan uzatamazlar ama bir de uzatırlarsa iptal edene kadar canınız çıkar :)

Enterprise' Alıntı:

Hocam görevlendirme 6 aylık olur ama istediğin zaman istifa edebilirsin. Tabi istifanın öncelikle okul müdürü tarafından kabul edilmesi lazım. Müdürünle konuşup niyetini söyleyip kabul ederse görevlendirmen yapılır. 2.5 ay sonra da dilekçe ile görevlendirmeni sonlandırırsın.

OHAL'den dolayı istifa olmuyor diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum

1.dönem kasımda başvurdu bizim müdür yrd. kabul etmediler dönemi tamamla diye. Ocakta bir daha dilekçe verdi 2.dönem öğretmenliğe döndü.

Geri