Görevlendirildiğim okul sabahçı okulum öğlenci.Calisma saatlerim nasıl olacak

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Fpbtr olarak görevlendirilecegim okul belli oldu gibi.

Görevlendirildiğim okul sabahçı çalıştığım okul oglenci.
Fpbtr olarak çalışma saatlerim nasıl olacak.Haftanin 5 günü sabah BTR öğleden sonra derse girersem günde 10 saatten fazla çalışmış oluyorum ve bu tempo gerçekten zor olur.bu durumda olan var mj

Okulunda kaç saat dersin var hocam ,
ve görevlendirme yazınızda kaç gün görevlendirildiğiniz yazar, 5 gün boyunca hem kendi okulunuza hemde diğer okula gidemezsiniz, böyle bir görevlendirme olmaz.

örnek verirsek, 16 saat dersiniz olduğunu varsayalım, minimum 3 güne bu derslerinizi kendi okulunuz yerleştirmek zorundadır, kalan 2 günde de diğer okula gidersiniz,
12 saat dersiniz olsa 2 gün kendi okulunuzda kalan 3 gün diğer okula gidersiniz.

Okulunda kaç saat dersin var hocam ,
ve görevlendirme yazınızda kaç gün görevlendirildiğiniz yazar, 5 gün boyunca hem kendi okulunuza hemde diğer okula gidemezsiniz, böyle bir görevlendirme olmaz.

örnek verirsek, 16 saat dersiniz olduğunu varsayalım, minimum 3 güne bu derslerinizi kendi okulunuz yerleştirmek zorundadır, kalan 2 günde de diğer okula gidersiniz,
12 saat dersiniz olsa 2 gün kendi okulunuzda kalan 3 gün diğer okula gidersiniz.

Ders saatim 16 saat.3 güne yayılacak egzersiz ve dyk ile beraber..geriye iki gün kalıyor.bense öle tahmin ettim de ..bakalım bir taraflarından yorumlamaz çalışacağım mudur

30 saat mevzusu doğru olandır. Hep söylüyorum. Hayır eğitim öğretim saati diyenler cevap verirse bende sevinirim.
Görevlendirmeler kanun ve yönetmelikleri esnetmektir bi anlamda. Yani bu işi mantık çerçevesine oturtmak lazım. Eğitim öğretim saati çok esnek bi kavram. Aynı maaş farklı çalışma saatleri olur bu. Mantığa ve adalete aykırı

Geri