Görevdeki Eğitici B. Formatörlerinin Sınav Sonuçları

Kodla Büyü
herseye kolayca ulaşmak hayra alamet değil...insanın içine kurt düşüyor..

bende de var sonuçlar manisayı alınca yayınlıcam :)

Görevlendirme yazısında tüm eğiticilerin tc si var. Bir arkadaşımız oturmuş listeyi oluşturmuş bu kadar basit yoksa eğitekden bilgi sızdırmıyoruz yanlış anlaşılmasın :)

Görevde olanlar yerlerinden oynayacak mıydı?Puanlarının pek bir ehemmiyeti olmayacaktı diye hatılıyorum.

eski formatör sonuçları

Sonuçlara ulaşılabildiğini görünce ilk başta vaybe dedeik ama sonra aklımıza geldi, önceki görevlendirmelerde tüm illerdeki arkadaşların tc kimlik numaraları vardı. bu sonuçlara ulaşmak zor olmasa gerek. Eski formatör diyorum çünkü bu gidişle kimse yeni formatör olmak istemeyecek

ezgierd' Alıntı:
Görevlendirme yazısında tüm eğiticilerin tc si var. Bir arkadaşımız oturmuş listeyi oluşturmuş bu kadar basit yoksa eğitekden bilgi sızdırmıyoruz yanlış anlaşılmasın :)
dün gece hiç yatmamışmı bu arkadaş şimdi.:)

serzir81' Alıntı:
ezgierd' Alıntı:
dün gece hiç yatmamışmı bu arkadaş şimdi.:)

Eğr biraz programla biliyorsan yapamıyacağın bir şey yoktur...
o sonuçlar tam 3 dakikada alındı yani 591 sorguyu 3 dakikda yaptı....
Yakında tüm sonuçlar verilirse hiç şaşırmam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ezgierd' Alıntı:
hocam pişman mı oldun yayınladığına :)
Korkma bizden sır çıkmaz :)

Pişman olunacak bir şey yok yakında tüm illere listeler gidecek nasıl olsa öğrenilecek bunlar.

ikinci listeye bakın arkadaşlar ilk liste yanlış

tckimlik no yanlış yazıılmış o sebele yanlış sonuç çıkmış

ne yani benim bulunduğum ilde mevcut çalışanlardan daha çok puan almışım ama bu arkadaşlar 2 yıldır çalıştığı için benim görevlendirmem yapılmayacak mı?

mevcut egiticilerden bu sınava girmeyenlere ne oluyor?
Devam etmeyecekler mi yoksa digerleri bosa mi girdi?

Benim T.C. Kimlik Numaram yanlış yazıldığında sonuç olarak girmedi yazıyor. Ağrı-71

Geri