googlede web sayfama erişim

Kodla Büyü

akif_van

Aktif Üye
arkadaşlar ben web sayfamı yayımladım. ama googleden arama yaptımmmı benim sayfamın reklamı yer almıyor. yani linki. bunun için bir başvuruda bulunmam gerekiyor mu? ne yapmalıyım.

Saygıdeğer hocam vanın neresinde görev yapıyorsunuz bende vanda görev yapıyorumda.
Sorunuza gelince Google de hemn siteniniz reklamı yani metaları çıkmayabilir. Google genellikle sitenin metalarını siteye girildikçe sunucularına kaydediyor. Yani siteye ne kadar çok giriş yapılırsa o kadar metlardaki taglar tanınır.
SAYGILAR

merhaba vector hocam.akif arkadaşımızında oldugu gibi bende van erciş te görev yapıyorum.daha öncede yazmıştım ama okumadınız sanırım.burada 3 senem bitmek üzere 28.06.07 itibariyle.gürpınar da benim akrabam (cumhuriyet i.ö.o.)sınıf öğretmeni.

evet hocam okul adına kayıtl olun.önemli olan kayıt esnasında sitenizin adresini yazmanızdır hocam..yukarıda oturum aç var google girişinde .kayıtlı kullanıcı olun.talimatları izlerseniz hocam kayıt edebilirsiniz.

Sayın Bozo Hocam sizi hatırlamaz olurmuyum sizin PM'inize kaç sefer mesaj yolladım ya açıp özel mesajlarınıza bakmadınızmı hiç belkide forumdan kaynaklanan bişeyler vardır göndermiyorda olabilir. Ama bu biraz ihtimal dışı siz yinede özel mesajlarınıza açıp bakın hocam. Birde erciştede benim asker arkadaş var meslek lisesinde oda orda beden eğitimi öğretmeni adı beyazıt.

Bu arada akif hocam sitenizin tam adresini formun ilgili köşesine yazarsanız açıp bakma imkanımız olur

Geri