google erişim izni yok

Kodla Büyü
çocuklar öğretmenim internet yok switch'e reset atalım mı diye sordular zar(tabi onlar switch demiyorlar fişi çıkartıp takalım mı diye sordular :D) zor ikna ettim meb'in engellediğini. google=internet onlar için...

Re: google meb den engelli mi?

ben de şimdi aynı engelle karşılaştım resetleyince girebildim.. :shock:

Re: google meb den engelli mi?

Hey allahım sabah sbah iş ççıkardılar başımıza. zırt opırt biri gelip hocam internet yok bende diyo. Meb google ı engellemiş girmiyor diyorum.
Ne zaman engellemiş?
Neden engellemiş?
Hocam bi güzellik yapsan da google ı açsam. Bak not girecem vs. vs.

Anlat anlatabilirsen.

inşallah hep kapalı olur, ohh kafa rahat, millet internet yok sanıyor, bugün müfettişler gelecekti, bilgisayarı süper bildiğini sanan öğretmenler telaşta, nereden belge indireceklerini şaşırdılar

MEB çıldırdı artık.
google.gr üzerinden giriyoruz okulda.

Bak yunanistan gibi olduk bile :)

acer50' Alıntı:
inşallah hep kapalı olur, ohh kafa rahat, millet internet yok sanıyor, bugün müfettişler gelecekti, bilgisayarı süper bildiğini sanan öğretmenler telaşta, nereden belge indireceklerini şaşırdılar

Çok ii olmuş hocam o zaman.... :++:

"hocam interneti yasaklamış meb" diye gelen hocamız sayesinde bende durumdan haberdar oldum... https://www.google.com.tr/ şeklinde açılıyor ama..vee meb e bi alkış da benden geliyooooorre...(içimden geçenleri tahmin edin artık:p))

Re: ve en sonunda bu da oldu

bilgin5255' Alıntı:
Evet bu şekilde girilebiliyor hocam ama google'ı zaten genellikle görsel aramak için kullanırım ve verdiğiniz adresten girip görsel arayınca erişim engelli diyor yine :( Bugünlük yandex'teyiz. Öğretmenler de Google dışında bir arama motoru olduğunu öğrenmiş oldular, çoğunun ağzı açık durumda şu an :D

tam not girme, e-okuldan not bakma zamanı işin yoksa dert anlat, biran önce düzeltseler bari

Geri