Google Coult Print özelliğini kullanma

Kodla Büyü

per_cey

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar
Google coult printe yazıcı ekleyip telefonumdan çıktı almak istiyorum. Colut printe yazıcıyı ekledim fakat yazıcı çevrim dışı görünüyor bunu nasıl çevrim içi yapabilirim. Bağlamak istediğim yazıcı fatih projesi ile gönderilen kyocera fs3040mfs yazıcıdır. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

tam emin olmamakla birlikte yazıcının olduğu bilgisayarda gmail hesabınızın zçık olması gerekiyor diye biliyorum. bi kaç sefer denemiştim daha önce o şekilde yapıyordum sanırım

Hocam bende yeni keşfettim, dediğin gibi çevrim dışı görünüyor kaç tane yazıcı eklediysem aynı... Çözümünü bulursan, bizi bilgilendirirsen sevinirim..

Merhaba arkadaşlar; konu hakkında haberim yoktu. Siz yazınca bende deniyeyim dedim.

1 - Gmail açıldı
2 - Choreme dan ayarlar yapıldı
3 - Note4'e uygulamasını indirdim.

-----------------------

a ) Gmail hesabı açık denedim sorunsuz gönderdi...
b ) Gmail hesabı kapalı denedim sorunsuz gönderdi...

ilk yüklediğim uygulamada çalışmadı;

"Cloud Print Plus" denedim çalıştı

Konuyu yazan arkadaşa teşekkürler; güzel bir uygulama..

Sabah okulda deneyince olmadı ama evde kendi yazicimla yapınca oldu acaba okulda olmama sebebi elle pc ye ip vermistim ondan midir? Per cey hocam sizin bigisayarda da elle ip mi verdiniz?

yusufpb' Alıntı:
Sabah okulda deneyince olmadı ama evde kendi yazicimla yapınca oldu acaba okulda olmama sebebi elle pc ye ip vermistim ondan midir? Per cey hocam sizin bigisayarda da elle ip mi verdiniz?
Hayır hocam coultta eklediğim pc de ıp otamatik alınıyor.Banada yazıcıda belki ayarlamamız gereken bir şey vardır gibi geliyor. Yazıcı arayüzünede girdim fakat göremedim izin verilecek bi bölümü

asp-php' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar; konu hakkında haberim yoktu. Siz yazınca bende deniyeyim dedim.

1 - Gmail açıldı
2 - Choreme dan ayarlar yapıldı
3 - Note4'e uygulamasını indirdim.

-----------------------

a ) Gmail hesabı açık denedim sorunsuz gönderdi...
b ) Gmail hesabı kapalı denedim sorunsuz gönderdi...

ilk yüklediğim uygulamada çalışmadı;

"Cloud Print Plus" denedim çalıştı

Konuyu yazan arkadaşa teşekkürler; güzel bir uygulama..

hocam office belgelerini yazdırma da sıkıntı yaşadınız mı acaba?

Geri