GOLF & POLO

Kodla Büyü
eğer alırım en fazla 1 sene/10000 biner satarım diyorsan golf
yok alırım 3-4 sene 30000-40000 binerim diyosan polo çünkü 150binden sonra dizel-benzin farketmez satmak biraz zorlaşabilir

Model olarak karşılaştırma yaparsanız kesinlikle golf. Ancak arkadaşın dediği doğru golf bile olsa 150binlerden sonra alıcısı daha az olur. Primeline donanım olarak düşük seviyededir. Ben aynı arabanın 2005 model otomatiğini 1 yıl kullandım, donanımı benim için yeterliydi. İlandaki arabanın fiyatı kesinlikle çok yüksek. Ben mayıs ayında 100bin kmde 2 parça boyalı 25.5e verdim.

Ekli dosyalar

• donanmpaketgolfv.gif
    donanmpaketgolfv.gif
    93.1 KB · Görüntüleme: 1,401
hocam 1.5 sene 2004 midline golf 5'e bindim çok çok memnundum. satmam gerektiği için sattım, yine hayranıyım. golfün gerçekten bi ağırlığı var saygı duyulan, hemde vw'nin vazgeçemediği bi model.

2006 polo goal 64000 de yeni aldım bende üç ay önce çok memnunum ama hayalimdeki araba golf
tabi polodanda memnun kalırsınız.

bu kadar parayı ikinci ele yatırmak mantıklı gelmiyor bana.. 5-6 daha koyar sıfır alırdım..

kaan11' Alıntı:
hocam 1.5 sene 2004 midline golf 5'e bindim çok çok memnundum. satmam gerektiği için sattım, yine hayranıyım. golfün gerçekten bi ağırlığı var saygı duyulan, hemde vw'nin vazgeçemediği bi model.
hocam golf 5 ne zaman çıktı acaba. 2004 lerin eski ve yeni kasaları mevcut sanırım.

arkadaşlar 1 hafta önce bayramın 2. gününü 3. gününe bağlayan gece 96 model vw polo 1.6 ile sağlam bir kaza yaptım çok şükür öyle bir kazada benden başka yaralanan olmadı. :( benim de sadece 3 dikişlik bir yaram var. bu kazadan sonra polo derim başka da bir araba demem.

hacksaydo' Alıntı:
arkadaşlar 1 hafta önce bayramın 2. gününü 3. gününe bağlayan gece 96 model vw polo 1.6 ile sağlam bir kaza yaptım çok şükür öyle bir kazada benden başka yaralanan olmadı. :( benim de sadece 3 dikişlik bir yaram var. bu kazadan sonra polo derim başka da bir araba demem.

Çok geçmiş olsun hocam Allah korumuş

kaybil' Alıntı:
hacksaydo' Alıntı:

Çok geçmiş olsun hocam Allah korumuş

Teşekkür ederim hocam.

Golf te 1.6 102 beygir olan modeline çok rahat tüp takılabiliyor 1.6 fsi 115 beygir olan modellerinde sanırım tüp sorunu var. Fsi motor yeni modellerde tercih edilmiyor diye biliyorum. Araba şahane ancak burası çok önemli golf V almayı düşünüyorum 102 beygir olan 8 valf ve biraz hantal gibi ayrıca bu motor çok eski bir teknoloji. Fsi yeni teknoloji idi ama kendileri bile bıraktılar. Dizeli ve 1.4 tsi motoru çok pahalı. Kafam karışık. Hb focus almayı düşünüyorum artık.

bir 2001 model polo kullanıcısı olarak memnunum ama tercihim golften yana olurdu tabiki...

iki sınıf arasında oldukça konfor farkı var. öncelikle iç hacim, yol dürültüsünün içeri geliş miktarı, sürüş rahatlığı vb. özellikler ile tabi ki golf...

Geri