Golf kullanıcılarına ve otomobilden anlayanlara bir soru..

Kodla Büyü

japcann

Aktif Üye
Arkadaşar 2012 model golf 1.6 102 beygir Trendline 8000 km de araca ek olarak sahibi :
-sis farı
-ön arka park sensörü
-yağmur sensörü
-far sensörü
-hız sabitleyici
-katlanır ayna
-direksiyondan kumanda
-fabrika çıkışlı 1 ve 2 numara renkli cam filmi
-boya koruma
-2500 tl lovato marka lpg taktırmış en son pazarlık fiyatıyla 42750 istiyor. Ne düşünüyorsunuz? Fiyat makul mu?

çokkkkk fazla hocam. 2011 modelini 35 e verdiler. 35000 bindeydi araba. ayrıca da tüplüydü (zavoli marka)

nerdeyse hihgline yapmış üstünede tüp koymuş bence bedavadan biraz ucuz olmuş kmside orjinalse iyidir ha 42 bin çok gelebilir fakat
aarabada sorun yoksa kesinlikle al derim
çünkü aynı özelliklerin olduğu highline almaya kalksan 65 bin civarlarındadır.

hocam arkadaş 2012 1.2 tsi sıfır yeni kasayı 42 ye aldı. Fiyat çok fazla birde eski kasa...

golf 6 trendline de direksiyon boştur, sonradan taktırmış sanırım, ne kadar sağlıklı oldu acaba ??

arabaya baya ekleme yapmış, fabrikasyonlar bile sıkıntı yaratabilirken sonradan ilaveler canınızı sıkabilir..

ayrıca en son sıfırı 36-37 lerde satılıyordu yanılmıyorsam golf 7 gelmeden önce..

Tüp takınca garanti gidiyor zaten, tüplü arabaları çoğu resmi vw servisi, servise dahi sokmuyor..

çok para çook, o hitler motoruna.. motor vw'nin terk ettiği yetimlerden biridir :)

VW fanatikliği yapmaya gerek yok, illa VW grubu olsun diyorsanız yeni leon'a göz gezidirin derim..

o parayı ikinci el benzinli araca vermeyin.

verirsenizde golfe değil a3 e falan verin.

fabrikadan sipariş gelirken opsiyonel olarak bunları istemiş fabrika çıkışlı orjinal arkadaslar ekstraların hepsi fabrikada takılmıs kazası yok aracın üzerinde çizik dahi yok. banada biraz fazla gibi geldi internettede genelde o fiyatı vermişler lpg takılan son vw motoru filan diyip 37 ye aldıkları arabayı 39 asagı kimse vermiyor ve bu araçlar bomboş.. kadın 43.500 42.750 ye düştü diğerlerine göre ekstrası olduğu için sizlere de danışmak istedim.. aslında lpg li mi alsam yoksa dizel mi alsam kararsız kaldım..

branta' Alıntı:
golf 6 trendline de direksiyon boştur, sonradan taktırmış sanırım, ne kadar sağlıklı oldu acaba ??

arabaya baya ekleme yapmış, fabrikasyonlar bile sıkıntı yaratabilirken sonradan ilaveler canınızı sıkabilir..

ayrıca en son sıfırı 36-37 lerde satılıyordu yanılmıyorsam golf 7 gelmeden önce..

Tüp takınca garanti gidiyor zaten, tüplü arabaları çoğu resmi vw servisi, servise dahi sokmuyor..

çok para çook, o hitler motoruna.. motor vw'nin terk ettiği yetimlerden biridir :)

VW fanatikliği yapmaya gerek yok, illa VW grubu olsun diyorsanız yeni leon'a göz gezidirin derim..

o eklemeler orjinal direksiyon vs. değişimi yapılarak pololara bile uygulanıyor vwturk forumuna bakabilirsiniz ve herhangi bir sorun olmuyor.
akl kodlu 1.6 8v (hitler) motor vw nin yaklaşık 15 sene boyunca kullandığı (şahsen bizde 2001 borada 10 sene kullandık) biraz fazla yakıt tüketen fakat sağlamlıkta toyotanın benzinli motorlarına kafa tutan "sorunsuz" denilebilinecek bir motordur.
çook merak ediyorum vwye sallamaktan başka bir hobiniz yokmu sayın hocam, maşallah hiçbir fırsatı kaçırmıyosun söyle ne yaptı bu vw sana :roll:

japcann' Alıntı:
fabrikadan sipariş gelirken opsiyonel olarak bunları istemiş fabrika çıkışlı orjinal arkadaslar ekstraların hepsi fabrikada takılmıs kazası yok aracın üzerinde çizik dahi yok. banada biraz fazla gibi geldi internettede genelde o fiyatı vermişler lpg takılan son vw motoru filan diyip 37 ye aldıkları arabayı 39 asagı kimse vermiyor ve bu araçlar bomboş.. kadın 43.500 42.750 ye düştü diğerlerine göre ekstrası olduğu için sizlere de danışmak istedim.. aslında lpg li mi alsam yoksa dizel mi alsam kararsız kaldım..

fiyat biraz yüksek gerçekten sayın hocam yindede karar sizin ama herşeyin dışında 2500 e lovato olayını biraz sallamışlar. lovato ise max. 1500dür. 2500 tl ise o prinstir.

erhnhtms' Alıntı:
japcann' Alıntı:

fiyat biraz yüksek gerçekten sayın hocam yindede karar sizin ama herşeyin dışında 2500 e lovato olayını biraz sallamışlar. lovato ise max. 1500dür. 2500 tl ise o prinstir.

verdiğim özellikteki aracın ederi nedir hocam??? birde yeni astraların j kasaları nasıl bi bilginiz var mı?

o arac ekstralar ve lpsi ile alan kişiye max. 41-42 gibi mal olmuştur. bazı arkadaşlar sıfır km alıp (özellikle vw ve toyota da) kar ederek satmaya çalışıyorlar. bence o araç için fiyat yüksek. astra j gayet güzel bir araç 1.4 turbo enjoy bulursun o fiyata bence gayet hoştur astra j bana göre tek eksisi golfe göre heybetli görünmesine rağmen özellikle arka diz mesafesi çok dar.

bende çok beğeniyorum astra j kasaları eğer alırsam da dizelini almayı düşünüyorum. dediğiniz gibi arka diz mesafesi dar ama her güzelin bi kusru olur :)

opellerde lpg takıldığında sübaplar eriyor dediler bana oyuzden opel bayi taktırmayı önermedi eğer alacaksan dizel al bin dediler. insignialarda da böyle bir sıkıntı varmış oyuzden korkuyorum. hatta biri bu yuzden mağdur olmus ve opelle mahkemelik olmus

hocam arkadaş arabayı aldığı fiyatın üzerine yaptığı masrafları eklemiş ve satmakta. herkes kafasına göre bişeyler söyler. arabada değişen vardır, bi eklenti yapmamıştır, e tabi 3000- 5000 altına satar. ama aynı özelliklerdeki arabayı 40000 fln bulabilirsin.

japcann' Alıntı:
opellerde lpg takıldığında sübaplar eriyor dediler bana oyuzden opel bayi taktırmayı önermedi eğer alacaksan dizel al bin dediler. insignialarda da böyle bir sıkıntı varmış oyuzden korkuyorum. hatta biri bu yuzden mağdur olmus ve opelle mahkemelik olmus

landirenzo, prins, lovato vs bir kaç firmada sübap yağlama sistemi var hocam magnezyum sübaplı araçlara o sistemide taktırıyorsun bişey olmuyor sübaplara

Geri