gmail sıkıntısı yavaşlama

Kodla Büyü

Berkemal

Site Gezgini
Okul olarak gmaili aktif bir şekilde kullanıyoruz ilçeyle birçok yazışmayı gmail yoluyla yapıyoruz.
fakat yaklaşık iki aydır gmaili kullanmak bir işkence oldu çoğu zaman donuyor, mail ekini açıyor, yönlendirme yapmıyor.
acaba meb hattında mı bir sıkıntı var yoksa bizde mi sıkıntı, okulda bizimkine benzer sıkıntı yaşayanlarınız var mı

Hocam gmail yerine meb.k12.tr uzantılı e-posta adresinizi kullanmanızı tavsiye ederim. Web arayüzü sıkıntı çıkarabilir ama Outlook ile kullanırsanız sorunsuz kullanırsınız.

Hocam ilçenin tasarrufu bu noktada.
ancak anlaşılan meb hattında okulunda böyle bir sıkıntı yaşayan yok

bizim okulda da filtre sonrası gmail çok yavaş hocam eski meb hatlarında sıkıntılı fatih ağlarında nasıl bilmiyorum

bende bi gariplik var demekki ben gmaili ve drive ı da çok rahat kullanıyorum meb hattında
siz dns olarak ne kullanıyorsunuz. Hiç birşey kullanmayın elle girmeyin yani. modemin verdiği dns i kullanın. tt nin dns leri ile meb in dns leri farklı.

arkadaşlar meb drive ı kapattı. hayırlı olsun. Milli eğitim ve okulda drive girenedim. en son akşam dosya yükleyebildim. sabaha drive ı kapatmışlar. hayırlı uğurlu olsun. EBA dosyayı kullanacağız mecburen

Google drive ı web üzerinden kullanabiliyorum ama masaüstü uygulamasından kullanamıyorum.

çalıyor ama bayağı bir yavaş. meb.12 de sıkıntılı sanki normal mi onu da kullanamıyoruz.

Bizim okulda da hep bu uyarıyı veriyor.gönderdiğimiz dosyalar gitmiyor bir türlü :!:

Arkadaşlar gmail de dosya gönderemeyenler html modunda açsın siteyi. Hiç sıkıntısız çalışıyor. Eski hali ama idare ediyoruz.

Geri