Giresun Formatör Görevlendirilmesi

Kodla Büyü
2006 dan bu yana formatörlük yapıyorum. İlkbaşlarda istemeyerek yapsakda son yılara doğru artık birzorunluluk oldu. Derslerimiz elimizden alınıp bizi formatörlüğe muhtaç ettiler. Şimde tüm şeçmeli dersleri seçtik, formatör olacağım diye idare 3 ssat bt dersi verdi bana. Şimdi 1 hafta geçti hala formatör talep başvursu gelmedi. İli arıyorum bilgi almak için daha İl Milli Eğitim Müdürleriyle bile görüşmemişler. Giresun geçen sene olduğu gibi bu senede Diğer illere göre en son görevlendirme yapıyor. Ama iyi yapıyolar her yaptıklarına ses çıkarmazsak onlarda yaptıklarının doğru olduğunu düşünmesini sağlıyor. Arkadaşlar aklımızı başımıza alalım artık haklarımızı sonuna kadar savunalım. Sadece bir kaç kişinin aramasıyla olmaz işlerimiz yürümez veya beni arayıp bilgi alacağınıza direk ili ararsak daha etkili olur. Artık ilde de sevilmeyen kişi olmaya başladım. Atık istekelerimizi kendi aramızda konuşmaktansa yüksek sesle dile getirelim. Artık gale alınmak istiyorum arkadaşlar... Bu gidişle geleceğimi göremiyorum. Kendinize bir sorun biz neyiz?

Hocam aynen katılıyorum. bende bu aralar eski yıllardan farklı uğraşlara girdim. özellikle rahatsız oluşumu hemen hemen heryerde dile getiriyorum. ilden tutun bakanlığa kadar her platformda elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Artık nasıl bir sonuçla karşılaşırız bilemiyorum sonumuz hayrolur inş. Bu arada dün ili aradığımda öncekilerden farklı bir çekimser cevapla karşılaştım.sanırım bu sene geç bile olamayabilir formatörlük meselesi. yani ortada kalakaldık gibi görünüyor şu an için...

Geri