Ghost

Kodla Büyü

serefcan

Aktif Üye
Aklıma takıldı,
Az önce bilgisayarımın Ghost'la imajını D sürücüsüne aldım ve yaklaşık olarak 2 Dvd'lik bir alan kapladı. Şimdi ben bu İmajı Dvd'ye kopyaladığımda 2 Dvd olacak. Aklıma takılan ben bu 2 Dvd'yi Cd'den başlatarak bilgisayarıma İmaj yapmak istesem nasıl olacak bu iş, yani ilk Dvd bittiğinde ikincisini isteyecek mi ya da ne yapacak, bilgisi olan var mı acaba? Teşekkürler.

bootlu olarak hazırlaman gerekiyor 2 dvd şeklinde oyun cd gibi hazırlarsan olur.. ama ben sana Acronisden ghost alamanı tavsiye ederim.. alırkende sadece sistemi alman daha mantıklı... Oyunları felan almana gerek yok bence...

mehmet23' Alıntı:
bootlu olarak hazırlaman gerekiyor 2 dvd şeklinde oyun cd gibi hazırlarsan olur.. ama ben sana Acronisden ghost alamanı tavsiye ederim.. alırkende sadece sistemi alman daha mantıklı... Oyunları felan almana gerek yok bence...

Güzel söyledin hoca ama şimdilik dediklerini yapamayabilirim, ben en iyisi biraz araştıram söylediklerini. Dediğin gibi, ben oyunları ve ne var ne yok hepsinin imajını aldığımdan çok yer tutuyor. Teşekkür ederim, işiniz gücünüz rast gelsin.

Geri