Geri Dönüşüm Kutusu Boşamlıyor...!!

Kodla Büyü

Computer58

Aktif Üye
Geri Dönüşüm Kutusu Boşamlıyor...!! Bi Dosya Var Onu Silmiyor NAsıL Bosaltacam Yardımlarınız Bekliyorum

O dosyayı geri alın. Sonra tekrar silin bakalım boşalacakmı? Silinmeyen dosyayı gerçekten silememiş olabilir.

Bi dosya oluşturun. Sonra dosyayı silerek geri dönüşüm kutusuna atın. Sonra geri dönüşüm kutusunu boşalmayı deneyin.

eğer norton tarzı bir antivirüs kullanıyorsan bazen geri dönüşüm kutusu bloke olur. o tarz bir engel varmı bak istersen

arkadasim bende de oluyor bazen yeniden baslat p.c yi cözer olmadi ccleaner programi süper dene istersen

(not: herseyde format atarsan hardisk ve işlemci neolur bilmiyorum gecici degil kalici cözüm gerekli)

teşekkürler...

Atın sırtından kamçıyı,hardiskten formatı eksik etmeyeceksin...:)

Not: Gerekmedikçe format atmayın...Hele hele bir geri dönüşüm kutusu için asla...

:):):)

Bence format p.c nin ömrünü azaltir hardisk icinde zararli

McAFEE.TOTAL antivurus prog. süper yeni buldum baya ise yariyor serverler icin diyebilirim Avg ve Ad avare den daha güzel indirin güncelleyin taratin p.c sorunsuz calişin

kolay gelsin arkadaslar...

Hiç bişey olmaz format atınca tam tersine bilgisayar tazelenelir kendine gelir...Tabii bi 100 formattan sonra pürüzler ortaya çıkabilir...:):):):)

Hocam kullanımda olan bir dosyayı silmeye çalışıyorsundur. O dosyayı tespit edip görev yönecisinden kapat yada o dosya hariç diğerlerini seçip silmeyi dene.

Bence uğraşma, zaten o dosyayı silsen de bir yerlerde izi kalacaktır. Harddiske bir defa kaydedilmiş bir bilgi hiç bir zaman kaybolmaz...

Geri