Generic host Process for Win 32 Services hatası???

Kodla Büyü

defall

Aktif Üye
Atandığım okulda BT sınıfındaki bilgisayarlar için image dvd si bırakmamışlardı. Ben de vestel i arayıp istedim sağolsunlar gönderdiler ve bu sadece müşteri memnuniyeti içindi bi daha olmaz dediler :). Neyse bu gelen dvd ile öğrenci pclerini kurdum.(vestel 2. faz sanırım tutsis).
Ağ kurdum ve öğrenciler araştırma dosyalarını öğretmen bilgisayarına gönderip çıktısını alıyordu. Ama belli bir süre sonra başlıkta yazdığım hatayı vermeye başladı bilgisayarlar ve ağda bbirbirlerini görmez oldu.

Bu hatayla karşılaşan ve nasıl düzeltileceğini bilen, bi tavsiyesi olan var mı?
Hepinize iyi çalışmalar.

hocam bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir, siz en iyisi sistem geri yükleme ile çalışan bi zamana geri dönün eğer sorun geçerse, yüksek ihtimal virüs..

Sayın Hocam
Uzun bir iş ama dogrusu ve sağlamı. Bütün switch in elektiğini kesip tüm pcleri yeniden kurmanız. Trojan veya türevi var. Sistem geri yükleme tam çözüm olmuyor.

Konuyla ilgili değil ama patch hub yoksa statik ip vermenizi öneririm. Alt ağ maskesinide değiştirin. Böylece idare ve lab birbirinden ayrılır. KOLAY GELSİN.

Bu sorunla karşılaşanlar için iyi bir çözüm olduğunu düşünüyorum ekteki dosyayı indirip çalıştırın. Ben de sorun çözüldü.

Ekli dosyalar

• GHremoval.rar
    459 bayt · Görüntüleme: 24
benim lab'da da olmuştu. Ağ ve ses problemi oluyordu. bütün pc leri formatladım. ertesi gün tekrarladı. ağdaki başka bir bilgisayardan virüs bulaşıyordu galiba. internetten sp2 güncelleştirme paketi bulup kurdum. birdaha sorun çıkmadı.

Tam iki hafta bu problemi çözmek için uğraşmıştım.
Virüs tarama programları, formatlar nafile.
Meğerse ağdan bulaşıyormuş. İstediğin kadar formatla ağdan bulaşıyor bu virüs. Problemden kurtulmak istiyorsan tüm bilgisayarları ağdan kurtar. (Ağ kablolarını çıkar) Daha sonra burda yazılanları uygula. Ben uyguladım ve kurtuldum.
http://forum.donanimhaber.com/m_8774665 ... ey_/tm.htm

Geri