General Mobile Tablet Açılış Sorunu

Kodla Büyü

casper

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni gelen general mobile tabletleri dağıttıktan bir hafta sonra sorun var diye getirdi. Ben de açamıyorum logo dönüp duruyor. Resetlemeye çalıştım onu da yapamadım. Garantiye yollarsam ne kadar sürede geliyor. Ya da benim yapabileceğim farklı bişey var mı?

Sürekli yeniden başlatma sonunun çözümü:
Tabletin şarjının bitmesini bekleyin ardından şarja takın 3-5 dk bekleyin ardından şarjda iken power+Ses Artırma(+) tuşuna basılı tutun recover menüsünde ses tuşları yardımıyla delete all user data ya gelin power duğmesi ile seçimi gerçekleştirin sonra silme işlemi gerçekleşecektir ardından reboot system now tıklayın. Tablet kendini yeniden başlattığında sorun hal olacaktır. Yeni tabletlerde (e-tab 5) ilk denemede güncelleme yapabiliyor ve sistemi yeniden otomatik başlatmaya çalışıyor böyle bir durumda gene şarjı bitirip işlemi tekrarlayın düzelecektir. Ben bu yolla yeniden başlatma sorununu giderdim fakat henüz servis menüsü gelenleri çözemedim. :)

donup kalma sorunu var genelde.power tuşuna basılı tuttuğumuzda kapanmıoyrda.mecburen şarjın bitmesini beklicez

hasari' Alıntı:
Sürekli yeniden başlatma sonunun çözümü:
Tabletin şarjının bitmesini bekleyin ardından şarza takın 3-5 dk bekleyin ardından şarjda iken power+Ses Artırma(+) tuşuna basılı tutun recover menüsünde ses tuşları yardımıyla delete all user data ya gelin power duğmesi ile seçimi gerçekleştirin sonra silme işlemi gerçekleşecektir ardından reboot system now tıklayın. Tablet kendini yeniden başlattığında sorun hal olacaktır. Yeni tabletlerde (tab-5) ilk denemede güncelleme yapabiliyor ve sistemi yeniden otomatik başlatmaya çalışıyor böyle bir durumda gene şarjı bitirip işlemi tekrarlayın düzelecektir. Ben bu yolla yeniden başlatma sorununu giderdim fakat henüz servis menüsü gelenleri çözemedim. :)
:idea:

Geri