Gene ne varsa bizimkilerde var

Kodla Büyü

metemli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Saygıdeğer hocalarım malumunuz okul tanıtım işi diye bir iş var ki biri yaptımmı meksika dalgası gibi yayılıyor mubarek sıra bizede geldi anlayacağınız

kendi kafamda bir şeyler yaptım bazı eksiklikler var onlar içinde sizlere başvurayım dedim

benim takıldığım nokta videonun başlangıcında bir giriş efekti arıyorum bunun için hazır videoda olabilir yada program tavsiyeleriniz varsa ordan da yapmaya çalışırım

giriş efekti olarak ta geri sayım dedim ama basit kalır gibime gelilyor bir örnek vereyim ben sizde onlara göre yorum yaparak yönlendirirseniz sevinirim

sayın hocalarım bu örnekteki gibi oklun ismini yazarım ardından etrafında dolanan bir ışık vb artık neyse bu tarzda bir şey arıyorum anlabilmişimdir umarım

son olarakta video içerisinde bahsetmem gereken klasik tanıtım konularının dışında hocam şundanda bahsetseniz iyi olur dediğiniz bir şey var sa paylaşırsanız sevinirim

bir arkadaşım bilişim hakkında yanlış bilinenler demişti ondan bahsedebilirsin diye hoşuma gitti bahsetmeyi düşünüyorum

Ekli dosyalar

• Bilişim Teknolojileri Bölümü Tanıtımı on Vimeo (1).rar
    5 MB · Görüntüleme: 57
Geri