GELİŞMİŞ INTERNET UYGULAMALARI TASARIM ARAÇLARI modülü

Kodla Büyü

kastor

Site Gezgini
Arkadaşlar bu ders konusunda çok zorlanıyorum bir arkadaşım aracılığıyla bu modülü buldum. İnşallah devamı gelir de burada paylaşırım.Umarım işinize yarayacaktır.

Ekli dosyalar

• GELİŞMİŞ INTERNET UYGULAMALARI TASARIM ARAÇLARI1.rar
    587.8 KB · Görüntüleme: 1,718
teşekkürler hocam. şöyle bir göz gezdirdim. kodlarda falan yazım hataları var bir kaç tane. Bir de hep kodlarla anlatılmış. Ben daha çok expression blend üzerinden gittim geçen yıl. Kodlarla uğraşmak öğrencilerin şevkini kırıyor.

Evet bende hayal kırıklığına uğradım.Ama şimdilik idare edeceğim kodlarda hata bulacak kadar bilmiyorum bu konuyu.Çalışacağız artık bol bol.

xaml var sadece tasarım kısmı anlatılmış açıkcası ben programlama kısmınada değiniyorum bu derste modülde ise sadece xaml takılmış....boşuna zorlamışız öğrenciyi...
Paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederiz..umarım geriside gelir....

paylaşım için çok teşekkürler

iyi de bu ders grafik animasyon dersi değil arkadaşlar, tabiki de kod ile anlatacağız, bunda sadece tasarım kısmı var.

gerçi kod anlatsak ne değişiyorki, 12 lerin aklı fikri YGS LYS de, üzerine bir de programlama eksikliği oldu mu iki adım ileri gidilmiyor

bence tamamen gereksiz bir ders, labaratuvarlara hem vs2010 hem blend, dreamveawer, flash vs kurulmuyor. blendi on dakikada açıyor pc ler. Bu dersin yeninde çocuklara metal atelyesinde kaynak yapmayı öğretsek daha hayırlı hem onlar için hem bizim için.

hocam çok teşekkürler... bu modülü hala niçin meb sitesinde yayınlamamışlar anladım..

kastor' Alıntı:
Arkadaşlar bu ders konusunda çok zorlanıyorum bir arkadaşım aracılığıyla bu modülü buldum. İnşallah devamı gelir de burada paylaşırım.Umarım işinize yarayacaktır.
hocam başka modül var mı paylaşabileceğiniz?

Geri