Gelişmiş İnternet Uygulamaları Program Kurulumu

Kodla Büyü

trimegistes

Aktif Üye
Arkadaşlar modülde belirtilen tüm programları kurmama rağmen çalıştıramıyorum hata veriyor kurulduktan sonra.
Ayrıca Expression Blend 5 i yüklüyorum, lütfen bir üst sürümü yükleyin gibi bir mesaj veriyor.
Gelişmiş Internet Uygulamaları İçin program kurulumunu adım adım anlatabilir misiniz ?

Expression Studio (içinde Expression Blend de vardır) en son 4 sürümünde, 5 versiyonu derken neyi kastetmektesin

Pardon hocam 4 sürümünü yükledim. Derse çok yabancıyım nasıl işliyorsunuz hocam. Sadece expression blend ile tasarım yaptırsak olur mu sizce?

valla gittiği kadar blend gerisi kader zaten 12.sınıflar kasma. 2012 den beri de silverlight yalan oldu zaten

ofdaglar' Alıntı:
valla gittiği kadar blend gerisi kader zaten 12.sınıflar kasma. 2012 den beri de silverlight yalan oldu zaten

Hocam silverlight ın yerine daha kolay basit olan bir programla anlatılamaz mı bu ders.İlla silver mı olacak.

hocam tavsiyem silverlight yerine mobil uygulama geliştirme başlığı altında android uygulama geliştirme öğretmeniz. diyeceksiniz ki android, java vs. bilmiyoruz. zaten silverlight'ıda kimse bilmiyor. sıfırdan bir şey öğrenip öğretecekseniz, android daha uygun olur diye düşünüyorum.
Zaten yeni çerçeve öğretim programda bu ders kaldırılıp yerine mobil uygulama geliştirme dersi eklendi.

Geri