Geçmiş yıllara ait SBS sonuçları ...

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yardıma ihtiyacım var.. Geçmiş yıllara ait Sbs Sonuçlarını ve kız,erkek öğrenci sayılarını bulmam gerekiyor. e-okul da not kilitle bölümünün yazdır ekranından sınıf listelerini buldum ama kız, erkek öğrenci sayısı ayrılmamış... Nasıl bulabilirim arkadaşlar?

güncel... daha 12 kere görüntülenmiş, ana sayfadan düşmüş bile... ne kadar çok görüntülenme, o kadar çok umut :roll:

Aklıma gelen en kolay yol rehberlik saatlerinde okulda öğrencilerden toplamak.

omd' Alıntı:
Aklıma gelen en kolay yol rehberlik saatlerinde okulda öğrencilerden toplamak.

hocam mezun olmuş öğrencilere nasıl ulaşabilirim ki? örneğin 2008/2009 eğitim öğretim yılındaki 8. sınıfların sonuçları lazım bana... E-okul da, mebsis modülünde araştırdım ama bulamadım maalesef :(

okul şifresiyle girip sınav işlemlerinden raporlara girip 2008 2009 ve 2010 yılları için gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

ozkansedef' Alıntı:
okul şifresiyle girip sınav işlemlerinden raporlara girip 2008 2009 ve 2010 yılları için gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

teşekkür ederim hocam, ben o bölümde sadece geçen yılın sonuçları olduğunu düşünüyordum, geçmiş yıllar ibaresini de görmeyince içeriğine bakmak aklıma gelmemişti. Sağolun :)

tky raporuylamı uğraşıyorsunuz yoksa hocam... bizim arşivde varmış Allahtan ortalama bişeyler doldurduk bizde...

masci' Alıntı:
tky raporuylamı uğraşıyorsunuz yoksa hocam... bizim arşivde varmış Allahtan ortalama bişeyler doldurduk bizde...

öyle sayılır maalesef hocam, stratejik planlama istatistikleri... formatörüz ya bütün angarya işler bize kalır :wink:

Konu hortlayacak ama yeni konu açmayayım dedim.
Görev yaptığım Anadolu Lisesinde şöyle bir istatistik hazırlamak istiyoruz;

Öğrencimiz SBS'de kaç matematik sorusunda kaç net yapmış, YGS'de kaç matematik sorusunda kaç net yapmış. Yani bir nevi nerdeymiş nereye gelmiş gibi.

Bunun içinde tahmin edebileceğiniz gibi şuanda 12. sınıfta olan öğrencilerimizin SBS netleri lazım :)

Bildiğiniz bulabileceğim biryer var mıdır acep?

Geri