Geçici Görevlendirmelere Kadro Veriliyor

Kodla Büyü
yazı şimdilik ankarayı ilgilendiriyor gibi ayrıca 2200-2500 arası maaş ekders yok o iyi olmamış ayrıca okul formatörleri içinde düşünülebilir mi? Yani bakalım yakında kokusu çıkar ama zor iş direkt ben seni kadroya aldım diyemez hukuken o kadar öğretmen görevlendirmeyle çalışıyor bunun için sınav yaparlar ve bu sınazda da öğretmenleri devre dışı bırakırlar göreceksiniz.

Bize kadro vermeleri niye bu kadar zor üstelik bunca insan norm fazlasıyken, kadro alsak norm sıkıntısı da olmaz sanırım

Merkez teşkilattan başlamak üzere diyor ki bu tabana doğru yayyılacaktır. Sonuçta merkez teşkilatın illerdeki muhatabı eğitici formatördür. ve görevlendirmelerin ipatli ile ilgili yazının 2. maddesi aynen şöyle

2. Ar-Ge, bilgi işlem, kitap komisyonu ve benzeri komisyonlarda çalışan geçici görevlendirme öğretmenler kadrolarının bulunduğu okullarda maaş karşılığı ders saatini tamamlamak şartı ile istedikleri takdirde bu komisyonlarda yeniden görevlendirilebilecektir.

Bu maddeye göre benzeri komisyon kısmına herşey girer. Okul Formatörleri tamamen girer eğitici formatörlerden de bana göre branşı BT olanlar dışındakiler okullarında varsa derslerine girer yoksa Eğitici Formatörlüğünü yapar gibi...

Bu Forumda Öğretmenlik İptal dense tepkileri az çok duyar gibiyim.
1. Ben Demiştim... 2. Ben Pazarda Limon Satıyodum zaten iyi olmuş... 3. Siz Öğretmenliği Savunmaya devam edin bak gördünüz mü... 4. Tamircilikten Kurtulduk... Maalesef bu noktadayız.

Bu kadro verme işi Merkezden başlayıp taşraya doğru gelir gibi geliyor bana. :idea:

yine verdiler bizimkilere gazı bir umuttur yaşatır insanı. Tüm eğiticiler Hazirandan önce görevlendirmelerini bıraksalardı şimdiye bakanlık tutuşmuş eğiticilerin yerini sağlama almaya çalışacaklardı.

Arkadaşlar dik durun halihazırda görevli olan eğiticilerde görevlendirmelerinizi iptal ettirin. Ettirmezsenizde en fazla 2 haftanız var.

Yersiz umuttan daha kötü birşey yoktur.

Arkadaşlar Bakanlıktaki torpilli arkadaşlara açacaklar; çünkü 6 ay önce meb uzman alırken hiçbir meb personelini ( öğretmen, idareci vs ) sınava dahi almamıştı hatırlarsanız şimdi işte o zaman uzman olamayan TORRPİLLİ arkadaşları şimdi cv hazırlayın da sizi alalım diyorlar o kadar basit.

Geri