Gecenin Bonusu :) Jquery Resim Galerisi

Kodla Büyü
güzelmiş, ama küçük resimlerin tek satır olarak değilde bir satırda 4 tane olacak şekilde bir kaç satırda getirmenin bir yolu var mı? Acaba. Ama gerçekten güzelmiş yav.

quetzalcoalt' Alıntı:
Arkadaşlar yeni silder'lı resim galerisini de eklemiş bulunmaktayım..

http://plusartreklam.com/dil/?p=322

Kodu Linkten indirebilirsiniz ;)

Saygılar,
...
hocam merak ediyorum neden tüm konuları kendi sitenize link şeklinde paylaşıyorsunuz. ?

JQuery eklentileri kb boyutlarında eklentilerdir ve burdaki dosya yükleme sınırının çok çok altında. amacınıza SADECE paylaşm yapmaksa neden indirme linkini de buraya koymuyorsunuz. konu sadece bir başlık ve bir linkten ibaret çünkü
..
bir bilgilendirme koyarsınız
bir resim koyarsınız
demo için kendi sitenize link verirsiniz
dosyaları da buraya yüklersiniz olur biter
..
biz zaten emekleriniz için teşekkür ederiz

BaRBaRYaN' Alıntı:
sturkmen' Alıntı:
hocam çok güzel olmuş. siz mi yaptınız?
..
hayır hocam arkadaş sadece copy / paste yapmış. keşke bunu yaparken konuyu da türkçeleştrseydi de hangi kodunen işe yaradığını öğrenseydik. Orjnal konu linki aşağıdadır. Ayrıca linkteki sitede daha başka güzel örneklerde yer almatadır
..
http://tympanus.net/codrops/2010/10/07/slider-gallery/
..
kendisi bilmiyorki nasıl anlatsın kodun ne iş yaptığını...
zaten aldığı kodlar ordaki uygulamalar..
orda başarılı ve yaratıcı bayan bir programcını ürünleri onlar.. uzun zamandır takip ettiğim sitelerden biri

meraba cok zor olmasa gerek animate ile kaydırma çubuu yapmış diğeride zaten fancybox ama tasarım güzel oda kendinin değil zaten :)

BaRBaRYaN' Alıntı:
quetzalcoalt' Alıntı:
Arkadaşlar yeni silder'lı resim galerisini de eklemiş bulunmaktayım..

http://plusartreklam.com/dil/?p=322

Kodu Linkten indirebilirsiniz ;)

Saygılar,
...
hocam merak ediyorum neden tüm konuları kendi sitenize link şeklinde paylaşıyorsunuz. ?

JQuery eklentileri kb boyutlarında eklentilerdir ve burdaki dosya yükleme sınırının çok çok altında. amacınıza SADECE paylaşm yapmaksa neden indirme linkini de buraya koymuyorsunuz. konu sadece bir başlık ve bir linkten ibaret çünkü
..
bir bilgilendirme koyarsınız
bir resim koyarsınız
demo için kendi sitenize link verirsiniz
dosyaları da buraya yüklersiniz olur biter
..
biz zaten emekleriniz için teşekkür ederiz

Merhabalar Arkadaşlar,
Öncelikle bu alıntıya hitaben konuşayım. Hazır kod konusunda yüklemeyi buraya yapabilirim neden olmasın. Ben sadece link verip yapabiliriz diye düşünmüştüm sistem buysa tabiki yapabilirim.
Diğer arkadaşın dediği konuya gelirsem: Kendimin kod yazıp yazamadığımı aşağılardaki postlardan birinde açıklamıştım. Ben Jquery uzmanı değilim sadece çok fazla araştırırım kendim bazı sitelerimde kullanmak için çok fazla kod arayışında bulundum ve uzun araştırmalarım sonucunda özellikle Jquery kod depom oldukça geniştir sadece 1 -2 siteye bağımlı değilimdir ve bunları son 1 yıl içerisinde yoğun bir şekilde araştırmayla yaptım. Yani bütün kodları tek bir siteden "aha buldum bunları da kopyalayım da sitemin trafiği artsın" düşüncesiyle yapmıyorum. En büyük isteklerimden biri de bu tarz güzel kodları arayıp bulamayan arkadaşlara nokta atışıyla güzel kodları çok fazla arama yapmadan bulmalarını sağlamak. Ve gerekli kısımlarını türkçeye çevirerek mantığı anlamalarını sağlamaktır.
Ayrıca; dersleri türkçeye çevirdiğim bir kısım da bulunmaktadır. ilk 3 dersin her kısmını türkçeye çevirdim ki ilk amacım buydu. Şu anda fazla vaktim olmadığından türkçeye çeviremedim ama o koyduklarımın hepsini zamanım oldukça türkçeye çeviricem. Benim de yetişemediğim anlamadığım yerler tabiki olucak. Bunu da hep beraber yorum yaparak çözücez.
Hemen işte bunun kopyaladığı siteyi buldum arkadaşlar alın bakın adam copy - paste çi demek pek doğru gelmiyo gözüme...

Ayrıca; CSS - HTML - CSS3 - PHP konusunda kendime yeterince güvenirim. Jquery konusunda ise çok fazla araştırma yapmış durumdayım gerekli editleri yapabilecek konumdayım.

Ama sonuçta takdir sizindir arkadaşlar,

Saygılar

craynomore' Alıntı:
güzelmiş, ama küçük resimlerin tek satır olarak değilde bir satırda 4 tane olacak şekilde bir kaç satırda getirmenin bir yolu var mı? Acaba. Ama gerçekten güzelmiş yav.

güzelmiş bu galeri ancak bir de arkadaşın sorusunu bilen arkadaşlarımız cevaplasa, sonuç olarak bize bir tarafın bilmemesi veya diğer tarafın bilmesi bir şey kazandırmamış...Bana 4 lü de değil 10-12 li bölüm lazım aslında.

Geri