Gaziantep'te Pardus 2013 Eğitimi

Kodla Büyü

tuncay2744

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, Gaziantep'te temel seviye Pardus işletim sistemi kursu açmayı düşünüyorum. Mahalli hizmet içi eğitim olacak ve sonunda kurs belgesi verilecek. Kurs süresi 25 saat ve 5 gün. Kursu açmak için yeterli sayıyı bulmamız halinde kurs tarihini beraber belirleyelim. Tüm branşlardan arkadaşlar katılabilir..

Sayın Hocam,

Hizmetiçi kursları Ekim ayında planlanır ve Kasım ayında yayınlanır. Nisan, Mayıs, Haziran döneminde açacağınız bir kursu önceden planlarsanız müracaat sayınız çok olur ve kurs açabilirsiniz. Zaten hizmetiçi kurs açabilmeniz için en az 3 ay lazım. Müracaat, okul, ilçe ve il onayı için. Re'sen olursa başka tabi. Ama bu şekliyle Hizmetiçi kurs biraz zor açılır.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

Hizmetiçi kursları Ekim ayında planlanır ve Kasım ayında yayınlanır. Nisan, Mayıs, Haziran döneminde açacağınız bir kursu önceden planlarsanız müracaat sayınız çok olur ve kurs açabilirsiniz. Zaten hizmetiçi kurs açabilmeniz için en az 3 ay lazım. Müracaat, okul, ilçe ve il onayı için. Re'sen olursa başka tabi. Ama bu şekliyle Hizmetiçi kurs biraz zor açılır.

İyi çalışmalar.

Sayın hocam normal prosedur anlattığınız şekilde. Fakat en az 12 kişi bulmak suretiyle il milli eğitime başvurup kurs açabiliyorsunuz. Benim amacım kurs açıp para kazanmak değil aslında. Pardus konusunda öğrendiklerimi pekiştirip bizim branştan arkadaşlarla paylaşımda bulunmak. Kurs olmazsa bi kaç kişi kendi aramızda takılcaz artık. :) Linux konusuna eğilmek istiyorum ama yanında seni konuya iten birileri olmayınca olmuyor..

antepteyim. yoğunluğum olmasa katılmak isterdim hocam :)

Sayın Hocam kursu umarım sadece bu platformdan duyurmuyuyorsundur. Görev yaptığın kurumun eğitim bölgesinde bile 12 meraklı öğretmen bulabilirsin. Çok fazla uzaklaşmana gerek yok

Hocam ben Urfa dayım gelemem ama pardüs öğrenmeye çalışıyorum bu aralar eğer elinizde güzel sunu ve dökümanlar varsa ve paylaşırsanız faydalanmış oluruz, teşekkürler...

Tuncay kardeş hızlı çıktın hemen kurs olayına girmişsin. komut vs öğretecekmisin soda vs :)
:mrgreen:

pardus sanırım askeri tesis ve binalarda kullanılıyor. bilen kişi sayısı çok az ve biliyor olmak birçok yerde yarar sağlıyor
benim bulunduğum yerde hiç duymadım ama herkese tavsiye ederm

Geri