GAZİANTEP il dışı isteyecekler

Kodla Büyü

kurnazf

Aktif Üye
Merhaba sayın hocalarım. puanım 62. tef mezunuyum. Meslek lisesi tercih edeceğim ama bu puanla pek şansım olduğunu sanmıyorum. merkez istiyorum çünkü. mecburen ortaokulda yazacağım sanırım. sizlerde görüşlerinizi yazarsanız belki birbirimize faydamız olur. Hayırlı bir atama dönemi olsun.

Tef mezunuyum 116 puanim var meslek lisesi yazmayi dusunuyorum. Sadece merkez yazacam. Kontenjana bagli aslinda gidip gitmemek...

oyle gibi hocam. atamayapta 25 civari kişi gözüküyor ama burda bulamadık arkadaşları :) nasip artık. isteyip gideceğiz. hayırlısı olsun

Kira büyük sıkıntı. Suriyeliler sağ olsun. Kadrolar belli olsaydı ona göre ev aramaya başlardık

biz de ev almayı düşünüyoruz atama çıkarsa tabi. Kiralar o kadar yüksek ki az daha verir ev alırız diyoruz ama kısmet.
mu_korkmaz hocam sizin puanının nasıl. Antep istiyorsunuz sanırım

hocam gaziantepte görev yapıyorum, ben de istanbul isteyeceğim.. okullarla alakalı bi sorunuz olursa yardımcı olabilirim..

geçen seneki gibi yine meslek lisesi öğretmenliği açmamışlar ben dümdüz küfür ediyorum Allah belalarını versin :verymad: :verymad: :verymad:

1 tane meslek lisesi var hocam o da bize düşmez. mecbur ortaokul yazacağız. hayirlisi olsun artık. ben umitli degilim. eşim giderse belki eş durumundan giderim yoksa cok zor.

Gaziantepte sadece bir okul var oda merve sehirde ticaret lisesi. Ben urfadan antebe gelmeyi düşünüyorum tef mezunuyum 96 puanla. Ama kararsizim.

hocam bu puanla nokta atışı yaparsınız. hangi okullar ilk tercihlerinizde acaba bilelim beklemeyelim

Geri