gaziantep btr

Kodla Büyü

lemmings

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar gaziantep btr için başvuru 5 ekimde bitiyo demişti burdan bi arkadaş.
uzatıldı mı? yoksa başvuru bittimi?

saol hocam. başvursammı ona bile karar veremedim :S merkezde bi okulda görev yapıyorum 15 saat bt dersim var. lab var. ikili öğretim var okulda.... şartlar böyle..

elbetteki başvur hocam 15 saat dersin olur 15 saat btr olur yarım gün (30 ders saati) sadece okulunda kalır gidersin. ama eğer başvuracaksan yarın elden hızlıca takip etmen lazım.

lemmings' Alıntı:
ama resmi olarak başvuru süresi bittimi hocam şu anda?

kurumnet üzerinden basvuru için süre bitti

ama elden ivedi olarak ilden işini yapabilirsin yarın son!

ya arkadaş kafası baya karışıyo insanın ya.. forumları ilk başından beri takip ediyorum.. biri diyo ki hiç bir artısı yok..
biri diyo ki süper oldu..
biri diyo ki boşver başvurma.. biri diyo kaçırma!!
napıcam bilmiyorum...
kafa şişirmiş olmıyım ama, 15 bt dersim var 4 seçmeli bilgisayar bir rehberlik, 5 de başka ders. 25.
idarenin işlerini yapıyomuyum.. e yapıyorum..
rehber olursam yine yapıcam ve yine aynı süre okulda kalıcam tam ek ders mi alıcam?

lemmings' Alıntı:
ya arkadaş kafası baya karışıyo insanın ya.. forumları ilk başından beri takip ediyorum.. biri diyo ki hiç bir artısı yok..
napıcam bilmiyorum...
kafa şişirmiş olmıyım ama, 15 bt dersim var 4 seçmeli bilgisayar bir rehberlik, 5 de başka ders. 25.
rehber olursam yine yapıcam ve yine aynı süre okulda kalıcam tam ek ders mi alıcam?

sen beni dinle kacırma :wink:

lemmings' Alıntı:
napıcam bilmiyorum...

sen beni dinle kacırma :wink:

Gaziantep Mem sitesinde BT Rehberliği başvurusu ile ilgili duyuru yapmış bugün galiba yeni gördüm :)) Dilekçeği vereli 1 hafta oldu bu ne şimdi. Bu defa laboratuar donanımı hakkında formda koymuşlar ve ayrıca liselerin listesini koyarak başvuruda bulunanlar 3 tercihte bulunmalıdır diyor. Benim başvuru yandımı şimdi :)))

aslında bizim sanal olarak değil de gerçek anlamda oturup bir toplantı/kahvaltı/buluşma artık her ne olursa bir araya gelerek konuşmamız ve birbirimiz ile irtibatta olmamız en güzeli olacak. dernek adı altında birşeyler yapalım bence yakın zamanda...

Geri