GAZİANTEP BİL. TEK. REHBER ÖĞRETMENLİK İPTAL!!

Kodla Büyü
herhangi bir bilgiye ulaşan varmı arkadaşlar son durum nedir acaba
yani biz bugün formatör değiliz rehber de değilsek neden ben okuldayım???

Arkadaşlar, formatör arkadaşların bazılarının tüm açıklamalara rağmen tek okul yazıp onuda kendi okulunu yazması, diğer bazı arkadaşların 15 20 kişilik bir grubun aynı 3 okulu tercih etmeleri ve 6 tane okulun bu nedenlerle dolmuyor olması yüzünden yüzde doksan sadece liselere görevlendime yapılacağını, ilköğretimdeki arkadaşların şubat görevlendirmesine kadar görevlendirilmeyeceğini, ve bununla ilgili yapılabilecek şu anda herhangi birşey olmadığını söyledi Serdar bey. Yani anlayacağınızı 6 okul dolmadığı için ilköğretimdeki arkadaşların hiçbirine görevlendirme yapılmayacak. Şu anda durum bu. Çok çekeceğiz biz bu işte.... Çözümse yok maalesef....ya 6 tane fedakar arkadaş çıkacak bir şekilde bu okullara gidecek, ya da şubata kadar ekdersi ve görevlendirmeyi unutun...

aykutgultekin' Alıntı:
Arkadaşlar, formatör arkadaşların bazılarının tüm açıklamalara rağmen tek okul yazıp onuda kendi okulunu yazması, diğer bazı arkadaşların 15 20 kişilik bir grubun aynı 3 okulu tercih etmeleri ve 6 tane okulun bu nedenlerle dolmuyor olması yüzünden yüzde doksan sadece liselere görevlendime yapılacağını, ilköğretimdeki arkadaşların şubat görevlendirmesine kadar görevlendirilmeyeceğini, ve bununla ilgili yapılabilecek şu anda herhangi birşey olmadığını söyledi Serdar bey. Yani anlayacağınızı 6 okul dolmadığı için ilköğretimdeki arkadaşların hiçbirine görevlendirme yapılmayacak. Şu anda durum bu. Çok çekeceğiz biz bu işte.... Çözümse yok maalesef....ya 6 tane fedakar arkadaş çıkacak bir şekilde bu okullara gidecek, ya da şubata kadar ekdersi ve görevlendirmeyi unutun...

sormussun hocam nerden duyum aldın diye kaynak aynı hocam .aynen ddğiniz gibi bi durum söz konusu ve yazıda derki

Önemli Açıklamalar :
• 31.10.2012 tarihi itibariyle, yürürlükte olan Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen görevlendirmeleri iptal edilecektir. 01.11.2012 – 25.01.2013 tarihleri arasında Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır.

yani biz su anda formatörde değiliz:S

yaa ne kadar kısır bir döngü içindeyiz günlerdir bir sonuç için bekliyoruz ama sonuc 0 elde var 0

al sana yeni BTR.
yaptıkları iş tüm sorunları nasılda çözdü :verymad:

Ya bunların çözümleri, düğümleri de beraberinde getiriyor. :verymad: :verymad:

adam ne yapsın liseler dolmadan ilköğretime görevlendirme yapamam dedi dedi durdu (kendi nefsime) işime gelmediği için de fedakarlık anlamında kaçınınca BİTER sadece liselere yapıldı. bu kadar basit bugün yarın da açıklanır herhalde. hem geçmiş hem hayırlı olsun

bir gercek varki130 kişinin sadece 40 ına görev cıkıcak ortaokullara verilmeyecekse

Bugün yine bitiremedi il formatörlük işini.... Liseleri doldurmaya çalışıyorlar tamam da bitirdiklerini yayınlayabilirler. En azından görevlendirilenler belli olabilirdi. Hepsi bitmeden onay vermiyor herhalde müdür.

Liseleri doldurmaya çalışmak diye birşey kalmadı artık. Açık kalan liseler dışında tercihlere ve puan üstünlüğüne göre liselere yerleştirme yapıldı. ilköğretimlere zaten yok. yarın muhtemelen yayınlarlar.

formatör olupta yarına btr olmayacak olan kişiler 30/10/2012 tarihinden sonra formatörlük iptal olacagı için dersimiz yoksa okula bosa gidiyoruz çünkü ek ders ödenmeyecektir diye tahmin ediyorum :verymad:

zaten normlar açıklandı okulların ihtiyaç listelerinde bilişim teknolojileri görmeyince ben şoke oldum neyin nesidir hayırdır inşallah norm açığı olan bizler nasıl bir tercihte bulunup nereye hangi vasıfla gideceğiz acabaa???...

eras63' Alıntı:
zaten normlar açıklandı okulların ihtiyaç listelerinde bilişim teknolojileri görmeyince ben şoke oldum neyin nesidir hayırdır inşallah norm açığı olan bizler nasıl bir tercihte bulunup nereye hangi vasıfla gideceğiz acabaa???...

okulların ihtiyaç listelerine nerden baktınız?

2 gün önce şehitkamil de sınav hizmetlerine uğradım. Hala eksik belgeleri doldurmaya çalışıyorlardı.

12 saat derse norm vermemiş .merak eden arkadaşlar mebbisden okul şifresiyle girip norma bakabilirler

bir çok il bir şekilde liseleri doldurup kalanlarıda kendi okulna görevlendirdi ama gantep bu konuda geri kaldı .4 kişiden 3 ü sadece okulundaki derslere girecek maaş karşılığını dolduramayacak .oysa çokmu zordu antepteki bütün bt öğretmneleri toplanıp orda liseleri doldurup kalanlarıda kendi okulunda btr yapmak.yıllardır cekilen sıkıntı şimdi hat safhaya cıkacak tam bişiler düzelmeye başladı derken . :-1:

Aslında şu yapılabilirdi ilk tercih istediği okula 2. tercih istediği liseye 3. tercihte bölgesinin bağlı olduğu liseye olsaydı tüm sorunlar çözülürdü bence.

Görevlendirmeler imzadan çıktı. Üst yazı imzalandıktan sonra Sitede yayınlanacak. 13.00-14.00 arası yayınlanır diye düşünmekteyim. Hayırlısı olsun herkes için.

E geriye kalan arkadaşlara görevlendirme yapılmayacak mı şuan liseler doldu diğer okullara görevlendirmeler yapılmayacak mı?

sayın hocam ilk 2 tercih zorunlu olarak lise dendi onuda yaptık. Yerleşemeyen arkadaşlar ne olacak ayrıca diğer okullardaki bt sınıfları ne olacak.

Geri