GAZİANTEP BİL. REH. ÖĞR. SORUNU--ÇÖZÜMÜ

Kodla Büyü
Bence bu kendi okulunun dışına görevlendirme yapılırken en az dersi olandan en çok dersi olana doğru görevlendirme yapılmalı

b0145829' Alıntı:
Bence bu kendi okulunun dışına görevlendirme yapılırken en az dersi olandan en çok dersi olana doğru görevlendirme yapılmalı
Sadece bu konu değil de diğer etkenlerin de dikkate alınmaması lazım. Ders saati ile birlikte hizmet puanı, eğitim bölgesi gibi konularında dikkate alınmalı. Tabi herkesin taleplerini toplantıda dikkate almamız lazım...

Sonunda yapılan toplantıların, yapılan görüşmelerin neticesi alındı. Şube müdürü tarafından görevlendirmeler imzalandı. Sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürü ve eğitimden sorumlu vali yard. imzaladıktan sonra görevlendirmeler resmileşecek.
Şunu belirtmem lazım ki; görevlendirmeler 19 Kasım itibari ile başlıyor. Yani görevlendirme yazısı gelmese dahi BTR görevine Pazartesi başlıyoruz. Dolayısıyla Ek dersler 19 Kasım itibari ile yazılmaya başlayacak.
BU konuda da arkadaşlardan talebimiz farklı uygulamalara gidilmemesi, 19 Kasımdan itibaren alınan ORTAK KARARLA BTR görevlerine başlanılması.

Tüm Bilişim Öğretmenlerine seslenmek istiyorum: Sorunlarımız ortak arkadaşlar. Bu sorunları ancak aldığımız ortak kararlarla çözebiliriz. Şuan liselerde görevlendirilenlerde de ilköğretimde görevlendirilenlerin de mesai saatleri ile sorunları var ve bu ileri ki süreçlerde yine olacak.
Bu sorunları çözmemizin tek yolu var. O da alınan kararlarda tavizkar olmamak. Liselerde de ilköğretimlerde de çalışma saatlerinin kararlaştırılması ve buna mümkün mertebe uyulması.

Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin MEB de çok bir geçmişi yok. Ancak kısa yıllar içerisinde çekilen bu sorunlardan dolayı kendi adıma diyebilirim ki; mesleğimde yaşlandığımı hisseder oldum.

Ocak görevlendirmesinde görevlendirme esaslarını belirlemek için yeniden toplantı yapacağız. Toplantı yeri ve günü grupta paylaşılacaktır.

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

şu iş bi sonuçlansaydı da rahatlasaydık. gökçeöğretmen sizde sabredin biraz elimizde olan birşey değil mecbur sabredeceğiz. birde herkese görevlendirme çıkıyormuş bi size çıkmıyormuş :puhaha: nasipse herkese çıkacak ben kendim konuştum görevlendirme isteyen herkese verilecek dedi il koordinatörü.

az daha sabır gökçeöğretmen biliyorum böyle diyen bizleri dövmek geçiyor içinizden ama ne yapalım :)

yazı onayda falan filan diyorlar ama nafile idareciler kabul etmiyor hala müzik dersine giriyorum. :verymad:

valilik olurundaymış onaylar hadi hayırlı olsun bugün yayınlanır büyük ihtimal :)

telefonla mı arıyosunuz arkadaşlar?
yoksa herkes duyum üzerine mi yorum yapıyor?
arayıp bizzat kendisi konuşan var mı?

kaç kez uyutuluyoruz dediğini saymak bile istemiyorum Allah yanındakilere yardım etsin gökçe öğretmenin... :lol:

evet gaziantep.meb.gov.tr ben şu an gökçeöğretmenim i arıyorum listeden hangi okula görevlendirilmiş çiçek göndereceğim de :D

merkezdekilere hayırlı uğurlu olsun inşallah gelecekte bir gün bizim ilçe de dolar dua edelim bakalım...

Geri