GAZİ ÜNİVERSİTESİ [ ESEF ]

Kodla Büyü
Çiğden canım ben Hilal. Nasılsın nerdesin.Telefon numaran değişti mi. Çok sevindim seni görünce
Tatlım numaram değişti kırşehirdeyim yafff senin ne işin var van'da ben sana pm'den yazarım ,
bu arada cengiz ve yasini gördüm şimdilik bizimkilerden başka yok herhal :(

hilalkaya' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Ben bir şey öğrenmek istiyorum. Esef deki endüstriyel teknoloji öğretmenliğinden mezun olan arkadaşlarımız 9.1 den mi yoksa 8.1 den mi başladılar . Bilgisi olan varsa haber verirse sevinirim.İyi çalışmalar.

gazi esef ete 2006 mezunuyum ,hocam göreve 9/1 den basladım,teknik öğretmen olarak mezun oluyorsunuz fakat(bu belgeyi yökten alabiliyorsunuz bu arada) ilköğretimde teknik öğretmen kadrosu bulunmadığından 8/1 den başlayamıyorsunuz.bilgilerinize kolay gelsin

hilalkaya' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Ben bir şey öğrenmek istiyorum. Esef deki endüstriyel teknoloji öğretmenliğinden mezun olan arkadaşlarımız 9.1 den mi yoksa 8.1 den mi başladılar . Bilgisi olan varsa haber verirse sevinirim.İyi çalışmalar.

gazi esef ete 2006 mezunuyum ,hocam göreve 9/1 den basladım,teknik öğretmen olarak mezun oluyorsunuz fakat(bu belgeyi yökten alabiliyorsunuz bu arada) ilköğretimde teknik öğretmen kadrosu bulunmadığından 8/1 den başlayamıyorsunuz.bilgilerinize kolay gelsin

merhaba bende gütefdeyim 2004 girişliyim. Bu sene 2009 mezunu olacağım inş.
yolu gütef'den geçen herkese merhabalar. :D Umarım güzel yerlerde iyi işler yapıyorsunuzdur.
Benimde kpss stresim başladı dershaneye gitmeyi düşünüyorum neler tavsiye edersiniz?
Atanamam diye stres oldum :? :? :?

too_bik' Alıntı:
merhaba bende gütefdeyim 2004 girişliyim. Bu sene 2009 mezunu olacağım inş.
yolu gütef'den geçen herkese merhabalar. :D Umarım güzel yerlerde iyi işler yapıyorsunuzdur.
Benimde kpss stresim başladı dershaneye gitmeyi düşünüyorum neler tavsiye edersiniz?
Atanamam diye stres oldum :? :? :?

iyi çalışmak gerek puanlar bayaa artmış. çalış ve tevekkül et strese şimdiden kapılma bence. Sen sakin sakin çalış gerisi gelir.

Selamlar bende 2007 mezunuyum.Eski ve yeni mezun arkadaşların burada buluşması çok güzel olmuş... Herkese selamlar.

Engin Niyazi ERgül 'e

Mrb Engin öğretmenim ben sizin kayseriden öğrencinizim Atatürk anadolu kız meslekten
mail adrsinizi izinsiz alıp ekledim ama açık değildi nasılsınız umarım iyisinizdir sizi bulmuş olmak sevindirdi beni :)

cigidem' Alıntı:
selam arkadaşlar
Ben de 2003 mezunuyum.
Mustafa Küçükali, Benian Hoca, Zafer Hoca ..... Unutulmaz hocalar
Selam yakışıklı beni tanıdın mı? :D

hilalkaya' Alıntı:
Çiğden canım ben Hilal. Nasılsın nerdesin.Telefon numaran değişti mi. Çok sevindim seni görünce.

Merhaba Arkadaşlar bende Berkay. 99 girişliyim.

Şuradan Doğan Hocaya 2 çift lafım var. Allah aşkına git kendine üst baş bişiler al. 4 yıldır insan aynı kıyafeti giyetmi ya insafff. Hatta bizden eskiler bile (99 girişliyim) benide bu kıyafetle mezun etti diye :) Hele o pantalonun boyu :) Kumaş kapri giyip ders yapan ömrümde tanıdığım tek insan. Bize öğrettiğin hiçbir şeyin dünyada bi geçerliliği yokkk.
Sadece senin hayal dünyanda geçerli :) Yok bizim bilgisayar 1 miş. Ha bu arada izlence gibi acayip bi cümleyide bi senden duydum :) Öyle bir izlence yapınız ki diye başlayıp bitmek bilmeyen cümleler kurardın :)Boş adamsın boşşşş :) Ahh doğan ahhhh inan insanlar senin hakkındaki içlerinden geçen düşünceleri sözlü yada yazılı olarak bir yere dökse senin için kullandığı cümleden kendisi utanır :) Eğer ahirete inanıyorsan iki elim yakandadır :) Eğer inanmıyorsan bu dünyada zaten zavallı olarak yaşadın daha zavallı duruma düşemezdin onun için cezanı zaten peşinen çekiyordun :)

Mustafa Küçükali ise iyi niyetli sert bir hocaydı. Karakter olarak iyiydi ama anlattığı dersin bi geçerliliği yok

Zafer hocada en iyi niyetli hocaydı bence. Delphi konusunda kanımızı emdi gerçi ama karakter olarak süper bi hocaydı. Gerçi artık herkes delphiden nefret etti :) Bir daha açan varmı bilmiyorum :)

:+1: :+1: :+1: Size kesinlikle katılıyorum. Ben de 2007 mezunuyum. Az çekmedim o adamdan (Doğan Hoca). Özellikle son senemi bana zehir etti. 23 arkadaşımla birlikte Sakaryalarda süründük onun yüzünden. Onu Allah'a havale ediyorum.

merhabalar. ben 2001 bilgisayar mezunlarındanım. özledim ESEF'imi... ne günlerdi değil mi? Hale Hocanın gözetmen olduğu sınavlar, Zafer Hocanın çektirdiği çileler, Vahit Hocanın dersleri, Doğan Hocanın Pascalı, Remzi hocanın hiçbirşey anlamadığımız elektronik dersleri, Mine Hocanın ecel terleri döktüren nümerik analiz dersi, Benian Hocanın İstatistik dersleri, hala niye aldığımızı anlamadığım bir sürü muhasebe dersi, Murat hocanın iyi çalışın yaz okulunda lazım olacak demesi, bir efsane haline gelen Halil İbo klasikleri, Kubilay hocanın Mikroişlemcileri daha neler neler... sabahlara kadar süren proje çalışmaları, o harika bahar şenlikleri... offff offf... özledim ben ESEF'imi...

bende esefteyim.yeni girdim bilgisayar öğretmenliği.mezun arkadaşların yardımlarını bekliyorumm:))

Zaten bir üst sınıftakilerden çok daha rahat bulabilirsin. Mezunların şu an bu notların elinde olduğunu zannetmiyorum :sleep:

tamam teşekkürler.bide algortima dersine nasıl çalışmalıyım.eski bi vize sorularını gördümm çok zorduu.

ESEF mezunu Olupta derece işini halleden var mı?

ESEF mezunu Olupta derece işini halleden var mı?
Bazıları mahkeme kazanıp almış diyenler var,
Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

tusu' Alıntı:
tamam teşekkürler.bide algortima dersine nasıl çalışmalıyım.eski bi vize sorularını gördümm çok zorduu.

Verdiğin kağıt kesinlikle boş olmasın.Zafer Hoca zaten iki sayfa veriyor onuda ikiye böldürüyor, her tarafıda aklına ne geliyorsa doldur, aklına gelen şeyin soruyla alakalı olmasına gerek yok önemli olan akış şeması olması.

badsector' Alıntı:
tusu' Alıntı:

Verdiğin kağıt kesinlikle boş olmasın.Zafer Hoca zaten iki sayfa veriyor onuda ikiye böldürüyor, her tarafıda aklına ne geliyorsa doldur, aklına gelen şeyin soruyla alakalı olmasına gerek yok önemli olan akış şeması olması.

:+1: :+1: :+1:

Ayrıca Manchester United'ın ilk onbirini de yazmayın. :wink:

Gülpınar' Alıntı:
badsector' Alıntı:
tusu' Alıntı:

:+1: :+1: :+1:

Geri