GAZİ ÜNİVERSİTESİ [ ESEF ]

Kodla Büyü
siteyi dolaşırken sizleri görmek cidden sevindrici
aynı bölümden olmasa da aynı okulu paylaşmış olmamız güzel
esef 2006 işletme mezunuyum
hepiinize sevgilerrr...

mtokcan' Alıntı:
şengül,erkan, filiz merhabalar... nasılsınız nerelerdesiniz? ben denizli acıpayam tic.meslek lisesindeyimm....

slm mustafa ben diyarbakırdayım.... tekrar tercih yaptık bakalım neresi gelecek.....

selamlar

hayırlı akşamlar bi eski resim geçti elime koyayım dedim.
2002 senesi kış ayı. Esef önü[/img]

Ekli dosyalar

• PICT8719.jpg
    PICT8719.jpg
    72.1 KB · Görüntüleme: 821
Arkadaşlar atama kararnamemde atana ismimi Bilişim Teknolojileri olarak değiştirdiler. Bunu neden yaptılar bilginiz varmı?

SELAMLAR MILLETTT 2OO7 BİLGİSAYARR ŞENER ........BENI DE TANIYANLAR VARDIR :))))

bu arada artvin yusufeli çok programlı lisesi........

2002 bilgisayar eğitimi bolumu ilter hocam...
verdiğiniz bilgiler için tesekkür ederim...

ben fatma hatipoğlu bulcun 1998 esef işletme (ticaret) öğretmenliği mezunu olup branş değişikliği sebebiyle teknoloji ve tasarım dersi öğretmeni aynı zamanda da formatör öğretmenim

Merhaba arkadaşlar. Yeni gördüm burayı.Sizleri bulduğumada çok sevindim. Bende 2003 Esef Bilgisayar mezunuyum. Şuan Van mili eğitimde eğitici formatör olarak görev yapıyorum. Herkese çalışmalarında başarılar. Eski günlere dönmemi sağladınız teşekkür ederim...

Arkadaşlar merhaba. Ben bir şey öğrenmek istiyorum. Esef deki endüstriyel teknoloji öğretmenliğinden mezun olan arkadaşlarımız 9.1 den mi yoksa 8.1 den mi başladılar . Bilgisi olan varsa haber verirse sevinirim.İyi çalışmalar.

o kadar kastılarki pascal için ne oldu yani okullarda pascalla programmı yapıyoz yada o devşirme öğretim görevlisi fortrandan milleti bıraktıda noldu. yada o okutman 13 hafta derse gelmedi 14. hafta geldi dökümanları verip haftaya finalsiniz deyipde milleti dersten bıraktıda noldu. Değişen bişiy yok çünkü bunların kafaları değişmiyor. Yazık yeni gelen gençlerimize. Çok yazık.
Ana sben de 98 girişliyim kimsin sen ya :D

Geri