GAZİ ÜNİVERSİTESİ [ ESEF ]

Kodla Büyü
kurnazf' Alıntı:
Küçükali gitti
Zafer Hoca doktoraya geri döndü
Doğan Çalıkoğlu bu sene 50 küsur kişiyi bıraktı son sınıfta hem de yaz okulunda da açmadı hepsi sakarya ya gitmek zorunda kaldı. Bol bol dua aldı kendisi
merak ettiğiniz hoca varsa yeni geldim sayılır sorun lütfen...
bu arada okul artık beşevlerde değil gölbaşında şubat ayı itribariyle taşınmış bulunuyoruz
yeri fena değil ama uzak...

Doğan Hoca'nın bıraktıkları Sakarya dan mı aldılar dersi :S Zafer Hoca artık yok mu? Okulun gölbaşına taşınmış olması beni nedense hep üzüyor sanki oradaki anılar da uçup gitmiş gibi :) Her ne kadar lise görünümünde de olsa 4 yılımız geçmişti ...
Benian Hoca vardı bi İstatistikçi :) O duruyor mu? Bi de Araştırma görevlileri vardı, soyisimlerini hatırlamıyorum... Hale, İsmail, Hüseyin, Hakan, Nursel, Tuncay onlar hala duruyorlar mı :)

evet hepsi sakaryadan ders aldı geçmişler. Zafer Dinç hala okulda doktoradan atılmış zamanında şimdi tekrar okuyor ama başımızdaydı. Onun projeleri olmadan hayat çekilirmi. Yine de tatlı hoca ne öğrendiysek ondan öğrendik. Benian hoca hala duruyor. Biraz yaşlandı. Sağlık problemleri falan oluyor ama hala espirili ve erkek öğrencilere takılıyor. Araştırma görevlileri dediklerin hoca oldu. Hüseyin öğr. gör. doktor oldu. Hakan aynı şekilde. Ve nursel aynı şekilde. Nursel asistan kalsa daha iyiydi. Kabus gibi hoca oldu. Tuncay da öğretim görevlisi doktor. Benim asistanımdı. Ama yanılmıyorsam ısparta olabilir. Bu sene başka üniversiteye geçti. hale ve ismaili tanımıyorum işte hepsi bu.... :mrgreen:

Selam bende esef 2007 mezunuyum. 2002 girişli biraz uzatmalı mezun.
Şimdi Diyarbaır'dayım

herkese merhaba.2006 esef mezunuyum.karsta ilköğretim okulundayım. o. küçükali benim mezun olduğum yıl telekoma geçti diye biliyorum.ama sağolsun 4 yıl boyunca başımızdaydı:)

rıza arıkan ben gokhan tatlı.. hala ordaymış merak ediyorsan küçükali..ve senin yaptığın kitap programını istiyoröuş.. pascalda:)))

bende esef mezunuyum 1996 girişliyim adım Öncü Doğu Denizliliyim şu an manisa kula da görev yapıyorum. 2002 de ancak , zorla mezun oldum zafer dinç hala duruyor mu orada

bende 2001 mezunuyum demek isterdim ama..... ooooo adını bişle hatırlaamadım bir adama vardı eğitim derslerine giren onun yüznden 2002 de bitrdim ama sağlık olsun......geçen diploma almaya gittim küçükali ordaydı. geçen dediğim 3 sene önce :)

murat sendemi burlardasın dostum ya doğu görevi ne oldu senin bak irfan mardin dargeçitte

öncü ben seni hatırladım ama sen beni bilirmisin bilmem hala zafer orda duruyor

vallla bende doğanın derslerinden kaldım arkasında dua eden oluyordur :) ama ben gerçekten dua ediyorum allah razı olsun 4 kere aldım pascalı 3 kre akldım ama doanınımı
olsun demekki anca ozaman öğrenmişim.... asistanların hepsi hoca ha vay be onlardan bazıları biz okurken biz kadar bilgisayar blmezlerdi gibi geliyordu bana :)

Murat, gökhan, yavuz, rıza ve tan sizlerin sesini yeniden duymak ne kadar güzel!!! Bu arada ben Metin...

kardeşim beni sende geldin baktın paylaşım burda ha hoş geldin bakalım kardeşin

Selam Dostlar,
98 Devresinden

İrfan baba, Kerim kardeş, Yavuz hocam......... Özlemişiz hepinizi..

Geri