GAZİ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
cbcb2005' Alıntı:
bende 2003 mezunlarındadım. bünyo babada burdaymış:)

Adamım fatih baba da burda bak:) Yanlız savaş baba da burdaymış...Nick'i ne acaba?

Kedini gizlemeyi çok sever:)hahahhahahah :p

BÖTE 2004 MEZUNU VE DİĞER ARKADAŞLAR SELAMLAR
BÖTE 2004 BAKIYORUM BURALARDASINIZ :+1:

ergin_tastan' Alıntı:
exelsior' Alıntı:
merak ettiklerini sor, yardımcı oluruz. burda bol bol okuyarak öğretmenliğe deneyimli olarak başlarsın.
Mustafa kardeş öyle bi yazmışın ki sanki yıllarını, ömürün bu mesleğe vermişin. Bu arada gözlükler dehşetül vahşet.. Gazili böteliler maaşallah artis mi öğretmen mi belli değil.. 8)

he valla doğru söledin, ama cabuk ısındık bu aleme yau! murat bedelde gelmiş buraya, gene bi terme :cry: yapmak lazım nasıl olur

hh' Alıntı:
slm arkadaşlar ben de GAZİ BÖTE denim ve 2006 mezunuyum yalnız bi sorum olcak bu KOMPITER KİM acaba? 2006 mezunuymuş bi hatırlayalım sınıf arkadaşımızı değil mi?
BARAN...

ben bunu yazanı hatırlıyorum galiba :idea:

hasan' Alıntı:
hh' Alıntı:
slm arkadaşlar ben de GAZİ BÖTE denim ve 2006 mezunuyum yalnız bi sorum olcak bu KOMPITER KİM acaba? 2006 mezunuymuş bi hatırlayalım sınıf arkadaşımızı değil mi?
BARAN...

kompiter denilince aklıma 2004 bekir geliyor?? nedense?

:+1: :idea: katılıyorum sana hasan :p ama burdaki kompiter malesef ben değilim burda o nicki almak için biraz gecikmişim... Ünv.den arkadaşları burda görmek çok güzel... kendinize iyi bakın... Gazi Böte 2004 den Bekir :)

bekirozturk' Alıntı:
hasan' Alıntı:
hh' Alıntı:
BARAN...

:+1: :idea: katılıyorum sana hasan :p ama burdaki kompiter malesef ben değilim burda o nicki almak için biraz gecikmişim... Ünv.den arkadaşları burda görmek çok güzel... kendinize iyi bakın... Gazi Böte 2004 den Bekir :)

Merhaba Bekir.Seni görmek güzel kardeş.

atungad' Alıntı:
bekirozturk' Alıntı:
hasan' Alıntı:
hh' Alıntı:
BARAN...

Merhaba Bekir.Seni görmek güzel kardeş.

Sağolasın... Artık bende buralara takılayım dedim :) :+1:

Burayı bizim çömezler işgal etmiş :wink: sturk ve hasanucar sizi yalnız bırakır mıyım? Ben KOZLU 2002 Gazi BOTE mezunlarından. Yani ilk mezunlardan. Yani Gazi BOTE'nin çilesini çekenlerden... :D Hey gidi günler hey 6 sene olmuş...

Geri