Galaxy Ace2 kullanan var mı?

Kodla Büyü

oziie

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bu telefonu almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirse sevinirim.
Aşağıda bazı sitelerden kullanıcı yorumları var - ne kadar gerçeklik payı vardır bir yorumlayabilirmisiniz. Şarjı sadece alo denince kaç gün gidiyor mesela.

Kod:
Telefonun hemen hemen her şeyi hoşuma gitti tavsiye ederim. Ancak bir yanı hoşuma gitmedi. o da telefon görüşmesi sırasında karşı taraf ile aynı anda bir şeyler söylemek durumunda kalırsanız ahize sesi (karşı tarafın sesi) yarıya düşüyor, siz susarsanız ses normale dönüyor. Yani aynı anda konuşma durumunda karşı tarafın sesini yarı yarıya azaltıyor. bu da bazen sinir bozucu oluyor. Bu durum sadece benim cihazda mı yoksa bütün ACE 2 ler mi böyle bilmiyorum.

Kod:
Sürekli kurcaladığım için bataryası uzun gitmiyor, günlük sarj ediyorum. Kamerası yeterli, 3G ile internet süper, android uygulamalar harika. Ücretisiz sesli navigasyon indirdim gayet güzel çalışıyor. Mesaj yazarken tuşlara basmak biraz zor. Gerçi yazmak yerine artık sesli komutları kullanıyorum, ararsanız bulursunuz..

Kod:
Ram 555 Mb bilgilerinize...

Geri