galaxy ace almayı düşünüyorum

Kodla Büyü

dokmeefrail

Süper Üye
Süper Üye
telefona ihtiyacım var dün telefoncuya gittim ikinci el galaxy ace 2 var mı diye baktım yok muş kendi kullandığı galaxy ace var 400 dedi ama 350 civarı alınabilir tahmin ediyorum garantisi yok sadece kapanmaya karşı garanti veriyor. ne dersiniz almak mantıklı mı acil cevap bekliyorum bugün bu işi bitireyim istiyorum. çok para vermek istemiyorum özellikli bir telefon istiyorum.

bence alma derim hocam biraz daha araştırmanda fayda var ben ace yi sevmedim...aynı fiyata belki üstüne biraz daha ekleyerek daha iyi bir telefon alman olası İnşaallah.
bu arada galaxy w arkadşın dediği gibi en azından ace den daha iyi bir telefon...

29 ekimde galaxy ace 579 liraydı ama 2 olan mı bilmiyorum.Ben galaxy gio ladım 429 liraydı axeese 20 ay taksit 450liraya aldım.Telefon güzel ace'dan işlemci olarak 32 mhz düşük hafızası 180 mb rami 256 galiba. kamerası flashsız ve 3.15 mp birde flash desteği yok.Ace'den eksikleri bunlar.

kıyas.la sitesinden karsılaştırdım sanırım ace 2 wonderdan biraz daha gelişmiş. ben wonder kullanıyorum memnunum.

şarj senin için önemliyse akıllı telefon alma..hiçbirinin şarjı 2 günden fazla dayanmıyor...ace eksi yönleri: telefon hafızası 100 mb.. 5830i de sanırım 160 mb çıkarmışlar...bilgisayara bağlamak için mutlaka program kurman gerekiyor...yoksa karttakileri göremiyorsun...

Ben de Ace 2 düşünüyorum - kullanan arakdaşlar var mı? Yorumlasalar nedir ne değildir ..

dediğim gibi fiyat özellik verimi benim için önemli.350 tl ya da alabilirim diye düşünüyorum. kredi kartı kullanmıyorum o yüzden taksitli alamam telefona 700-800 tl vermekte mantıklı gelmiyor. Aslında 350 tl bile israf oluyor mu diye düşünüyorum bazen ama androidli güzel bir telefon kullanma isteğim içimde kalacak diye alıyorum o yüzden 350 tl nın üzerine çıkmadan özellikli 2-3 yıl kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum. telefon dönüşüm hızım yaklaşık 2 yılda 1 telefon.

ARKADAŞLAR
Elimde 20 gün kullanılmış Sadece 20 gün kullanılmış
Cizik değil toz bile bulamayacağınız Cekmecemde duran
21 Aylık Galaxy Wonder i8150 Cep telefonu Var.

ürkcell Bayisinden tahütlü almıştım Ama İphone hediye geldiği için satıyorum.

Galaxy Ace gibi telefonlarla Wonder mukayese edilmez
eğer düşünürseniz 12 taksit satabilirim

Kesinlikle sorunsuz ve tamir görmemiştir.
kılıf ve jelatini ilk alındığı anda takılmış dahada sökülmemiştir.

540 tl nakit düşünüyorum
site aracılığıla alırsanız
%5-%10 komisyon eklenecektir.

Geri