Fusion Bilgi Yarışması Modülü

Kodla Büyü

ozanca66

Aktif Üye
Ekteki Dosyayı hostmuzdaki Uygun yerlere Gönderiyoruz

Sonra Sistem Yönetiminden Modülümü Kuruyoruz bu kadar

Atalar Kardeş Senin İçindi.....

Şu fusiounun değeri ne zaman anlayacak bizim hocalar bakalım varsa yoksa jooamla denen hantal sistem hadi bakam siz orda devam edin.. sayın hocalar

atalara sonunda kadar katılıyorum fusionu kuran biri jooamlada geçirdigi vakitlere bin pişman olcak iddaa ediyorum

Hocam bazen bu Php Fusionu hacklıyorlar. siteye o kadar uğraşıyorsun sonra kendini birşeyler sananlar siteyi hacklıyorlar. Allah şükür benim başıma gelmedi ama sitemi nasıl bu tür saldırılara karşı koruma altına alabilrim acba?

boss2' Alıntı:
Hocam bazen bu Php Fusionu hacklıyorlar. siteye o kadar uğraşıyorsun sonra kendini birşeyler sananlar siteyi hacklıyorlar. Allah şükür benim başıma gelmedi ama sitemi nasıl bu tür saldırılara karşı koruma altına alabilrim acba?

hocam şunu hiç bir zaman unutmayın hacklenmeyek hiç bir sistem yoktur yeterki ugraşılsın fusionun güvenlik modülleri var ve var olan tüm açıkları kapandı şu ana kadar bundan sonrada açık bulurnursa yine kapatılır fusiondan vageçmeyin derim hocam

Re:

ozanca66' Alıntı:
boss2' Alıntı:

hocam şunu hiç bir zaman unutmayın hacklenmeyek hiç bir sistem yoktur yeterki ugraşılsın fusionun güvenlik modülleri var ve var olan tüm açıkları kapandı şu ana kadar bundan sonrada açık bulurnursa yine kapatılır fusiondan vageçmeyin derim hocam

her zaman script hacklenmez.host da hacklenir.

Geri