fujitsu siemens pro v2045 mikrofon sorunu

Kodla Büyü

kerox

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu marka model note book var elimde ama mikrofondan ses gitmiyor bu güne adar kullanama gereği duymadım acaba mikrofonu mu yok ... aynı marka modelden belki kullananız vardırrr. yardım larınınz ve önerileriniz için şimiden teşekkürler.

HOCAM SEN BİLGİSAYARI ALIRKEN YANLIŞ yapmışsın hiç fujitsu siemens alınırmı. arkadaşıma aldık ve hayatımızın en büyük hatasını yaptık. ilk altı ayda 4 kere servise gitti aldığımızda 24 saat içinde bozuldu ama teknosaya iade edemedik çünkü servislerini bahane ettiler onlarda Almanya da Siemens merkezi var mış oraya bile mail attık istanbul merkezi falan geçtim onlar seni hiç takmıyor çünkü.Zaten Almanya daki merkezde takmadı ama Şu an bilgisayarın alındığı 1,5 yıl oldu yine serviste Amilo Pro serisi bizimkide sen sen ol dikkatli kullan arıza çıkarsa servisin umrunda olmaz.Tüketici haklarına başvurdu arkadaş elektronik eşya olduğu için ordan da sağlıklı bir sonuç çıkmadı.aynı zamanda biraz araştırdık beyaz eşyada da siemens aynı şekilde davranıyormuş.

şeytan kulağına kurşun 2 senedir tık yok hocam bunları okudum şaşırdım...
ama zaten bundan sonra alırsam sony alırım artık....

Geri