FTP.MEB.K12.TR Acılmıyor

Kodla Büyü

esariaslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
FTP.MEB.K12.TR Acılmıyor, ftp.meb.k12.tr okulun şifre ve kullanıcı adını girdikden sonra sayfa görüntülenemiyor diyor. Sizlerde aynı problem varmı.

Aynı sorunla bende karsılaştım, fakat ftp programlarıyla denerseniz ulaşabilirsiniz hocam..

aynı sorun bende de var arkadaşlar .. site html ile yapılmış eski geldiğim okulda yönetim paneli vardı daha kolay oluyordu simdı dreamweaver ıle ugrasıyorum sıkıntı cıkıyor görsellık acısından da zayıf kalıyor ayrıca cute ftp ve filezilla ıle baglantı sıkıntı.. bu siteyi tasıma ımkanımız oluyor mu php ıle yapılmıs bır module bılgınız var mı ?

wepster' Alıntı:
aynı sorun bende de var arkadaşlar .. site html ile yapılmış eski geldiğim okulda yönetim paneli vardı daha kolay oluyordu simdı dreamweaver ıle ugrasıyorum sıkıntı cıkıyor görsellık acısından da zayıf kalıyor ayrıca cute ftp ve filezilla ıle baglantı sıkıntı.. bu siteyi tasıma ımkanımız oluyor mu php ıle yapılmıs bır module bılgınız var mı ?
hiç denemedim hocam..

Arkadaşlar 20 Nisan itibariyle 2 gündür ftp'ye giremiyorum. Bir sorun yaşayan var mı? Yoksa sıkıntı benim makinede mi?

Hocam deniyorum ama. "Sunucuyla bağlantı kurulamıyor" neden böyle olabilir.

2 gün önce interfiltre ve temiznet kurup kaldırdım, onlar bişey yapmış olabilir mi acaba?

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam deniyorum ama. "Sunucuyla bağlantı kurulamıyor" neden böyle olabilir.

2 gün önce interfiltre ve temiznet kurup kaldırdım, onlar bişey yapmış olabilir mi acaba?

Ne zaman düzelecek :( 23 nisan fotosu atıcaktım.

sabah siteyi güncelledim 10 dk sonra değiştirmem gereken birşey olduğunu gördüm açmaya çalıştım ama ulaşamıyorum malesef
çok garip bir kısım ulaşabildiğini söylüyor diğerleri ulaşamıyor....

şu an itibariyle ulaşabilen varmı sunucudaki dosyalara

Şu sunucukları yöneten arkadaşlar bir cevap yazabilirlermi? Hiç mi dert etmiyorlar 23 nisan'da sunucuların açık olması gerektiğini :verymad:

"EAI_NODATA - No address associated with nodename" bu hata ne, sunucuları kapatmanın tam sırası brova MEB'deki arkadaşlara.

Arkadaşlar ben hala giremiyorum yaa.. Filezilla ile giriyordum ama hala girilmiyor nedendir acaba..?
Filezilla "kritik hata" uyarısı veriyor.. :(

klasör listesi alınamıyor diyor yaklaşık 3 aydır. Nasıl iştir anlamadım. Meb in bir işi de doğru dürüst olsun çalışsın yahu.

realxtraz' Alıntı:
klasör listesi alınamıyor diyor yaklaşık 3 aydır. Nasıl iştir anlamadım. Meb in bir işi de doğru dürüst olsun çalışsın yahu.
Sizde de mi aynı sorun var hocam..? O sorun başka bir okulda çalışan arkadaşlarda var ve orda da zaman aşımına uğradı diyor aynı şekilde.. :shock:

meb.k12.tr ftp açolıyprmu arkadaşlar ftp şifrem doğru fakat 2 gündür bağlanamıyorum bilgi verirseniz sevinirim.. web üzerinden ve ftp programından denedim sonuç sıfır...
program: filezilla
hata kodu:
Komut: PASS
Yanıt: 530 Login or Password incorrect.
Hata: Kritik hata
Hata: Sunucuyla bağlantı kurulamıyor

Geri